Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Próbáltátok már az OB Optibala...

Próbáltátok már az OB Optibalance tampont, vagy az applikátorosat?

Figyelt kérdés
Milyen? Mennyivel drágább,mint a sima?
2010. szept. 17. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az applikátorosat használom, ha éppen tamponra van szükségem valamiért. Nagyon kényelmes, sokkal könnyebb feltenni, mint a simát. Emellett nagyon higiénikus is.
2010. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most rendeltem OptiBalance-t, majd kipróbálom am a boltban 600t 16db.
2010. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én évekig betéttel próbálkoztam, a legkülönfélébb márkákat, típusokat kipróbáltam. A esetek 80%-ban normális csere mellett is átázott, vagy simán elmozdult és a fehérneműm látta kárát... Nemrég elhatároztam, hogy kipróbálom a tampont, mivel már annyit hallottam róla. Eleinte egy olcsó márkával próbálkoztam, de mondanom sem kell, hogy a felhelyezése a legjobb próbálkozás, tudás ellenére is rémálom volt. Akkor eléggé elkeseredtem, és fontolgattam, hogy újra visszatérek a számomra oly utálatos betéthez. Ismét negatív tapasztalatok értek, ekkor már teljesen besokalltam. Aznap megfogadtam, hogy kipróbálom a híres o.b-t, abból is legdrágábbat. Így is történt. Megvásároltam az Optibalance-nevű dobozkát, majd a menstruáció első napján ki is próbáltam. A felhelyezés gyerekjáték volt, órákig kellemes, száraz érzést biztosított, nem beszélve a vitathatatlan védelemről. Számomra pedig a biztonság, kényelem és a minőség a legfontosabb. Szerintem ezért érdemes áldozni és kevéssel több pénzt fizetni...

A jövőben minden bizonnyal maradok az o.b.-nál, és ajánlom minden lánynak, nőnek, akinek folyamatosan meggyűlik a baja a betétekkel.

2012. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!