Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van visszatérő hüvelyi...

Miért van visszatérő hüvelyi gyulladásom?

Figyelt kérdés

Először év elején volt, majd október végén és most megint előjött. Próbálok higénikusan élni, használok hetente kétszer tejsavas applikátort, valamint fürdéseknél lactacyd-ot is, de mégis ez van, nem értem miért.

Valamint az lenne még a kérdésem, hogy lehet-e erre vény nélkül kapható gyulladás elleni gyógyszert kapni a gyógyszertárban?

Már gondolltam arra hogy ezt ki kellene vizsgáltatni, de most egy perc időm sincs, mivel vizsgaidőszak van meg ünnepek is.


2008. dec. 17. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj orvoshoz, amint időd engedi! Canesten hüvelykúpot és krémet vagy betadin hüvelykúpot használhatsz. De ezekkel is csak a tüneteket nyomod el. Sajnos én is húztam, halasztottam a vizsgák miatt és szép kis méhszájsebem lett, amit macerásabb kezelni és persze veszélyesebb is!
2008. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a tényleges válasz: mert nem vagy kikezelve. rendesen vagy a partneredtől kapod vissza. Jojo effektus.
2008. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 hónapja írtak fel klion hüvelykúpot és omicral kapszulát, rendesen szedtem őket is egy hétig, ekkor teljesen elmúlt, reméltem megszabadulok ettől a nagyon rossz érzéstől.

Hát nem tudom, de ha a páromtól kapnám el akkor nem kellene valami tünetnek jelentkeznie nála is?

2008. dec. 17. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azert ter vissza mindig, mivel nem vagy rendesen kezelve, mert ezek a gyogyszerek csak ideig oraig hatnak. Nem biztos hogy a parodtol kapod el.

De a candida dieta nem jo erre a problemara? Nekem a baratnomnek volt folyamatosan nogyogyaszati problemaja, es amiota megcsinalta, betartotta nagyon szigoruan ezt a candida dietat, semmi baja, es aldja a sorsot, hogy ratalalt erre a dietara.

2008. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem! pont ez a legrosszabb,hogy a pasikon csak a nagyon durva bacik jelentkeznek! Ha neked "scak" gombád is van és szexeltél a barátoddal,annak ellenére,hogy nincs tünete ott vannak a spórák és szépen visszaadja neked. én 2 évig szenvedtem vele,míg eljutottam egy magándokihoz,aki írt fel nekem és a páromnak is gyógyszert + krémet és érdekes,azóta egyszer sem!! voltam beteg (7 éve vagyunk együtt)
2008. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Ez a candida dieta miről szól és hogyan kell/ene betartani?


Köszönöm.

2010. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!