Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdjem el a gomba elleni...

Kezdjem el a gomba elleni kezelest ha az orvos csak"olyasminak latta"?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb azota hogy a covidbol kijottem 1.5 hete kivul erzekeny vagyok faj az egyuttlet a parommal neha csipo viszketo erzes van ,minimalis feheres folyassal.

A doki megvizsgalt de nem vett le kenetet (direkt mashoz mentem az sztkba) de a multkori doki se vett le kenetet tenyeszteshez...

Ez se vett le csak benezett es azt mondta a folyasomat nem bakterialisnak latja hanem OLYASMI MINTHA GOMBA LENNE. Kerdeztem akkor ez candida?azt mondta olyasmi.

Mar 2 napja volt ez meg nem valtottam ki a gyogyszerekez mert azota kicsit ilyen savanykas szagu mar a folyasom holott eddig szagtalan volt es tudom hogy ez bakterialisra utalhat..ha nincs idoben kezelve a gomba bakterialis is kialakulhat?vagy kezdjem el a gomba elleni szereket hasznalni?Az a baj hogy mar volt h felrekezeltek es mivan ha csak rosszabbat teszek. Magandokihoz elkene menni temyeszteni?de az a baj hogy nem annyira tehetem meg plusz 20-30 ezreket kiadni


2022. márc. 2. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem ha kapsz rá gyógyszert miért nem kezded el?
2022. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!