Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rejtett terhességet csak az...

A rejtett terhességet csak az adott személy nem veszi észre, vagy az orvos sem veszi észre uh-n esetleg vizsgálat közben?

Figyelt kérdés

Az imént futottam bele egy ilyen történetbe, és szó se róla, de megijedtem. Nem hallottam eddig még hasonló helyzetről, de most elkezdett érdekelni a dolog.

Tud erről a témáról valaki bővebb információval szolgálni?

Most eléggé megijedtem, amint említettem mert hiába rendszeres a menstruációm 3-4 hónapja megváltozott, kevesebb napig tart és kevesebb a mennyisége is. Emellett azonban semmi más tünetem nincs, hasam sincs, és doki is látott két hete. Uh-zott, megvizsgálta a méhem tapintással is. (+ rákszűrés)

Teljesen nyugodt voltam eddig, de most beparáztam ami azt illeti, sosem hallottam még erről ezelőtt.



2022. márc. 1. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
38%

Ne olvass hülyeségeket! Garantáltan nem vagy terhes, ha UH-n nem látni.

Ha valaki nem veszi észre, hogy terhes, az nem védekezik, és pld. PCOS miatt ritkán menstruál, akkor lehet, hogy csak hónapok múlva derül ki, de nem rejtett terhes, hanem hülye.

2022. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor lényegében a rejtett terhesség az orvos meglátná az uh-n, csak az “anya” nem veszi észre?
2022. márc. 1. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen az orvos észre venné az UH-n.
2022. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most ne vedd sértésnek, de halál komolyan kérdezem, szerinted egy többkilós magzatot hogy nem venne észre egy nőgyógyász a mai technológia mellett?

Elvileg már szexelsz ha félsz a terhességtől, nőgyógyászhoz jársz, hogy fordulhat meg ilyesmi a fejedben?

Rejtett terhesség=Az ANYA nem veszi észre hogy terhes,orvoshoz sem megy, de attól ott a magzat a méhben...

2022. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem veszem sértésnek mivel teljesen jogosan állítod a tényeket.

Több hete vacillálok magamban ezen az egész terhességi ügyön, amióta belefutottam a rejtett terhesség témába, egyedüli támaszpontom az a nőgyógyászom, s azzal nyugtatom magam, hogy már csak észre kellett volna vennie az uh-n egy 1-2 hónapos gyereket.

Azonban minél jobban utána jártam a rejtett terhesség után, egyre jobban aggódom

2022. márc. 1. 17:32
 6/6 mursi ***** válasza:
Mi az a rejtett terhesség?
2022. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!