Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görcsölök:S mit csináljak...

Görcsölök:S mit csináljak hogy enyhüljön a fájdalom? :S :` (

Figyelt kérdés
meg jött és rosszul vagyok. már az algopyrin sem hat:S
2010. szept. 8. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél a pocidra meleg vizes palackot!
2010. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Meleg segíthet. Pl melegíts sót a hasadra. Nekem tini koromban ez használt. Meristin vagy Noshpa görcsoldót szedtem még azt hiszem.
2010. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A meleg jó a görcsölésre, de erősödni fog tőle a vérzésed.

A következő hónapokra gondolva javaslom, hogy a vérzés előtt pár nappal ne egyél állati fehérjét. (húst, tojást, felvágottat stb.) Nem fogsz annyira görcsölni.

Persze ez most nem segít rajtad...

2010. szept. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Vegyél a gyógyszertárban nospát, aztán vegyél be kettőt, és elmúlik. Jee. Az algopyrin nem sokmindenre jó, kb semmire.
2010. szept. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen tegyél valami meleget a hasadra,én is azt szoktam! Mondjuk egyszer meló közben jött rám a görcsölés,és ott ez nem volt lehetséges,viszont egy idősebb kolléganőm azt mondta igyak meg egy nagy bögre hideg tejet.Gondoltam hülyeséget beszél,de valóban segített!

25/N

2010. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Az simaizomgörcs, erre görcsoldó kell, nem fájdalomcsillapító. A nospa egy görcsoldó, és recept nélkül kapható.
2010. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. szept. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!