Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek mostanában...

Mitől vérezhetek mostanában szeretkezés után?

Figyelt kérdés
Egy-két hete vérezgetek szeretkezés után. Nem nagyon, inkább csak pár csepp, de akkor is megijedtem. A dokim 3 hétig szabin van, nem tudom mit csináljak. Mitől lehet? Nem durva a párom és korábban soha nem volt ilyen.
2010. szept. 6. 21:35
 1/7 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de akár valami komolyabb baj is lehet a háttérben. Hány éves vagy?
2010. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért ijedtünk meg mi is. 30 vagyok.
2010. szept. 6. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Én méhszájsebre tippelnék, az a leggyakoribb ok. Az nem tragédia, de mindenképpen kezelést (dokit) igényel, akkor is, ha netán elmúlnak a tünetek.
2010. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez a tünet a méhszájsebre is utalhat. Nem veszélyes, de ki kell kezelni, főleg, ha már addig fajult, hogy vérezgetsz.
2010. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyire ne legyetek okosak válaszolók! A HPV-vírus (kezdődő méhnyakrák) tünetei ezek!!!!!!! Sürgősen nőgyógyászt ajánlok!
2010. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A méhszájseb mitől alakulhat ki?
2010. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"A HPV-vírus (kezdődő méhnyakrák) tünetei ezek!!!!!!"


Ajajjj, egy távdiagnózis... esetleg lehet a tünete, de így kijelenteni, hogy biztos az, elég bátor tett... Amúgy egy hónapja voltam rákszűrésen, szóval ez tuti nem lehet, mert tökéletes lett az eredményem.

Akinek méhszájsebe van, mitől alakult ki?

Megyek dokihoz, amint visszajön szabiról.

2010. szept. 9. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!