Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a hüvelyem körül, és...

Viszket a hüvelyem körül, és ha pisilek akkor csíp. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nálam ezek a tünetek már pár éve ugyan így kijöttek, elmentünk nőgyógyászhoz és negatív lett a teszt, hogy esetleg valami gomba lehet. Adott rá kenőcsöt meg kúpot, de nem nagyon használt, hanem magától mult el pár hét múlva. Később kb egy évvel később megint kijött, és akkor is használtam ezt a krémet, de akkor se használ, és ugyan úgy magától múlt el. Most ez már tart vagy 3hónapja és nagyon zavar, próbáltam várni h hátha megint magától elmúlik, de ha elis múlik egy pár hétre megint visszajön. Nőgyógyász meg nem talál semmi próblémát...külsőleg sem lát elváltozást meg ha megvizsgál akkor sincs semmilyen gomba meg semmi. Nem tudom, hogy mit csináljak :S Nincs vmi módszer amit simán itthon tudnék ellene használni? Esetleg akinek voltmár hasonló, nem tud ajánlani valamit?
2010. szept. 6. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

1 menj el nőgyógyászhoz (valami normálishoz, aki csinál kenettenyésztést) valósznűleg bakteriális eredetű hüvelyfertőzésed van


2 urológushoz is menj, mert ha csíp a pisilésnél akkor húgyúti fertőzésed is van


3 addig is igyál rengeteg kamilla és cickafarkfű teát (min napi 3 liter)

2010. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

szerintem is menj el egy urulógushoz és egy normális nőgyógyászhoz


és amúgy is meg addig igyál rengeteg gyógy teát.. :)

2010. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
tejsavas irrigálást próbáltad? nameg a canestent? menj el egy RENDES nőgyógyászhoz, aki rendesen megvizsgál, aztán kiderül mi a baj. de ez NEM normális
2010. szept. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
canestennel sokra menne :S minek ajánlgatni azt a vackot???....gombatörzsek már rezisztensek rá, a baktériumokra meg eddig sem hatott
2010. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
normális az a nőgyógyász..vagyis h ráadásul iylen magán. Szoval fizetni is kell meg minden, és megvizsgált normálisan, de mondta h nemlát semmmilyen elváltozást, semmit. Aztán megcisnálta azt a candidás tesztet, és az is negatív lett. Szoval azt mondta, hogy gomba nem lehet..de lehet h valami másmilyen fertőzés, és arra adta azt a krémet. Azthiszem pimacort volt a neve. köszi amugy az eddigi válaszokat:)
2010. szept. 6. 21:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nevű krém nincs. Ha igaz, amit írtál, keress egy másik dokit, mert a mostaninak kár fizetned.

Ha nem igaz (mert szerintem elég kamugyanús), akkor menj szépen dokihoz, mielőtt még meddővé válasz. Most 1 hetes kúrával meg lehet oldani a problémádat, a meddőséget viszont majd fájdalmas vizsgálatokkal meg műtétekkel fogják kezelni.

Nincs módszer, nincs praktika, magától nem múlik el. A hüvelyöblítés meg tilos, mert pont ellenkező hatást vált ki, mint szeretnétek. Aki egyszer az életében volt nőgyógyásznál, az tudja ezt.

2010. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem pimafucort volt a krém neve...
2010. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az a krém nem ér semmit szerintem...

Elég valószínű hogy gyulladás...Arra pedig a mikogal kenőcs a jó...:)

2010. nov. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó, az bőrgombára való és nem bakteriális fertőzésre a hüvelyben
2010. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

21:25 vagyok...bocsi tényleg igazad van nem jót írtam :)

Klion D 100

2010. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!