Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelettartási problémák...

Vizelettartási problémák ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Persze tudom, betegségek nincsenek korhoz kötve, de általában vizelettartási problémák idősebb korban jelentkeznek. 26 éves vagyok, és nagyon kínosan érzem magam. Sokszor érzem pl jövés menés közben hogy szivárog a vizelet vagy ilyesmi, és nap végére bűdös, vizeletszagu a fehérneműm is. Elkezdtem tisztasági betétet használni, de akkor is kellemetlen ez. Természetesen elmegyek urológushoz de ebben a koronás időszakban sajnos húzódnak az időpontok.

Lehet ahhoz is közé hogy pár hónapja volt egy nap,nagyon kellett már pisilnem de sajnos tényleg semmilyen lehetőségem nem volt elmenni, és már rendesen rosszul voltam annyira kellett. Lehet ekkor megsérülhetett a húgyhólyagom is? (ez a probléma már több idelye tart de lehet itt is megsérülhetett valahogy valami)


Van valakinek ezzel tapasztalata, van ami természetes módon segíthetne?


2021. dec. 9. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Sokkal idösebb korban és szülés után szokott ez előfordulni, szerintem nem alakulhatott ki attól, hogy visszatartottad. Gyorsan menj el urológushoz, mert a te korodban ez nem normális. A kriston intim tornát is ajánlom, menj el a tanfolyamukra.
2021. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!