Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedte valaki a duphastont...

Szedte valaki a duphastont terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olysn kérdésem lenne, hogy majd nekem a menzesz 14.napjatol duphastont kell szednem progeszteron hiány miatt a 24.napig,ha pozi tesztem lesz akkor pedig tovább. De mi van akkor ha hamarabb teherbe esek (mint jövőhonap) akkor mikortól szedjem a gyógyszert? Meg fogom kérdezni az orvost, csak kíváncsi vagyok kinek hogy volt. Ha lesz pozitív tesztem hamarabb a vártnál, akkor szedhetem is? Félek a progeszteron miatt és ezért érdeklődnék :)

2021. dec. 6. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nem értem.

Mivel 14. naptól kell szedned, nyilván már a pozitífv terhességi teszt előtt elkezded, és ha pozitív, folytatod...

Nem értem, hogy minél lenne hamarabb a teszt? A 14. napnál? Hogy lenne hamarabb pozitív, mikor 14. napon ovulálnod kellene?

2021. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy majd csak január végén február elején kell elkezdenem szedni, akkorra esik majd a 14.nap. És hogy ha én ebben a hónapban teherbe esnék, akkor már szedhetem a pozitív teszt után? . Bocsi ha nem jól fogalmaztam :)
2021. dec. 6. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát hanyadik napon vagy? Ha a 14. előtt, akkor nyilván már ebben a ciklusban is elkezdheted a 14. napon, de igazából bármikor a ciklus második felében. Ha meg pozitív a teszt, tovább szeded.
2021. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!