Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után menstruáció kimaradás?!?!?!

Figyelt kérdés
2 hónapig szedtem, de abbahagytam, mert nagyon rosszul voltam tőle. Az utolsó szemet már be sem vettem. Utána megjött rendesen a menstruációm a tabletta mentes időszakban! Azóta már esedékes lett volna újra, de 9 napja semmi, Szexuális életet éltem, de gumival védekeztünk(tudom, hogy nem 100% módszer). Szerintetek lehet, hogy a tabletta miatt nem jött meg?
2010. szept. 5. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Nem ittál citromos italt?

Mert az késleltetni.

Igyál vörösbort, nekem ettől rögtön megjött..

2010. szept. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jaj neeeeeeeeeeeee!

Igen, kérdező, lehet, sőt valószínű, hogy a tabi miatt nem jött meg. Nekem 1 menzesz ki is maradt, vagyis nem 28 napra jött meg a következő, hanem 60 körül. Igaz, én 3 évig szedtem. Ha a következő sem jön meg, akkor sajnos doki, de addig ne izgulj!


Citromos tea... ekkora f*ságot! A vörösborról ne is beszéljek. Szerintetek ha egy nő rendszeresen iszik, egész hónapban menstruál?!

Igen, szoktak ajánlani alkohol menzeszre, de csak akkor, amikor megjött és görcsöltök, akkor se bort, hanem pálinkát.

2010. szept. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kizárt, ahogy az első állítja. Sőt, több, mint valószínű, hogy a tabi miatt van. Összezavarta a hormonháztartásod. Ha kimarad, akkor menj el orvoshoz.
2010. szept. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tuti amiatt vabn, de az utolsó szemet is be kellett volan venni, akkor nem kutyulta volna meg igy a dolgokat! ha nem jön meg tabi után 3 hóval ,akkor DOKI!!!
2010. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy amiatt van. Nekem is volt hogy tabi abbahagyása után 2 hónap is kimaradt. Sőt még így másfél év után is kimaradozgat 1-1 hónap. Menj dokihoz szerintem is ha nem áll helyre, de nekem pl csak fog.gátlót akartak felírni újra. pfff...
2010. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy a tabi miatt van. Én is pont ezzel a problémával küszködök! 6 évig szedtem tabit, majd leaállltam vele. Az első kettő hónapban rendesen megjött, de a harmadikban nem és immáron 2 hete késik! :S Ha nem jön meg még egy jó ideig, akkor menjél el dokihoz!
2010. szept. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is csak a tabletta miatt lehet. Én 5 évig szedtem (16 évesen kezdtem el a szedését) és most nyáron hagytam abba. Miután bevettem az utsó szemet meg is jött, aztán semmi. Ma viszont a 75!.-dik napon megjött. Nagy kő esett le a szívemről az is biztos...

Szerintem neked is ugyanez a gondod lehet. Én sem szedtem végig akkor az utolsó levelet.

2010. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 3 és fél évig szedtem fogamzásgátlót,utána 2 hónapig megjött és azóta 6. hónapja,hogy se híre se hamva...Már másodjára kapok gyógyszert,hogy meghozza a menzeszemet.Szóval nyugodtan okozhatja a tabletta abbahagyása a kimaradást!


Üdv:25/L

2010. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én 3 évig szedtem gyógyszert, és mikor abbahagytam 3 hónapig nem jött meg :)
2010. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépem mindenkinek a válaszát!

Szerencsére a mai nap megjött! Tuti, hogy a gyógyszer zavart be!

2010. szept. 8. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!