Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy hülyeség volt? De...

Lehet hogy hülyeség volt? De csak ez volt otthon.

Figyelt kérdés
Nah hát az a gond, hogy még szűz vagyok, de itthon csak ob Super Plus méretű tampont találtam. A bolt jó messze van szóval meg kellett próbálnom, hogy felrakjam, hisz nem ázhatok át. Csak az a baj, hogy még sosem raktam fel magamnak tampont és ez elképszetően fájt!!! Nem merem kivenni:S Mit tegyek??
2010. szept. 5. 16:30
 1/8 ef válasza:
100%
csak akkor vedd ki ha teljesen megtelt! nem fog fájni
2010. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Várj vele egy pár órát, míg kiveszed. Ha nem telítődik meg a tampon, fájdalmas az eltávolítása. Pl. ha látod a betéteden, hogy már véres, akkor nyugodtan vedd ki, nem fog fájni egyáltalán. Csak megfogod a kis zsinórt és kihúzod. :) Legközelebb pedig próbálj meg kisebbet felhelyezni.
2010. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor betetted attól számítva várj 4-5 órát utána könnyedén ki tudod húzni, amúgy ha ez nyugtat szerintem sokkal "félelmetesebb" feltenni mint kihúzni :) De, ha nincs megtelve akkor sem fáj csak kellemetlen, bár lehet a megszokás beszél belőlem.
2010. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A lényeg, hogy lazulj el... ha görcsös vagy, akkor jobban fáj. Amúgy meg nem annyira vészes dolog ám, lazíts!
2010. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, már vettem magamnak betétet...én inkább az mellett maradok. Alig várom azt hogy leteljen 1 óra és sikerüljön kivenni...
2010. szept. 5. 16:38
 6/8 anonim válasza:
sikerült kivenni, vagy még nem próbáltad?
2010. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
amint megtelt könnyedén kiveszed.
2010. szept. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
74%
De jó hogy pasi vagyok:D
2010. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!