Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponhasználók! Ha megvan,...

Tamponhasználók! Ha megvan, és nagyvéczned kell, akkor addig kiveszed a tampont, vagy bennhagyod? Mert ha mondjuk még nem telt meg.

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor kiveszem, még akkor is, ha nincs megtelve, mert nekem olyan rossz érzés, hogy olyankor kijjebb csúszik. Bár vissza lehet nyomni, de nem is tudom, akkor már inkább egy újat helyezek fel. De ez lehet csak az én szokásom.
2010. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem veszem ki, nekem nem szokott kicsúszni.
2010. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddig nekem se szokott kicsúszni. Csak kiváncsi vagyok más hogy szokja
2010. szept. 4. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában utána cserélek.Érezni ha kicsúszik kicsit,és akkor ha nem telt meg is kicserélem.
2010. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább kicserélem, mert egész véletlen akármilyen kevés baci se kerüljön rá inkább... :S Biztos én parázom túl, de ez van. :D
2010. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy félrehúzom a madzagot vagy kicserélem.
2010. szept. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!