Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött mit csináljak? (Lent)

Megjött mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés

az osztályba nem tom kinek jött már meg de nekem megjött és ugye most kezdődőt el a suli és mondta a tesitanár hogy majd ő neki mondjuk el ha megvan hogy majd ő ad könyitet felmentést de akkor mindenki megtudja és az olyan gáz

mit csináljak ? van még valaki aki igy érez?


2010. szept. 4. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi :D jo lesz az nem ciki , nálunk 7 oszt ot minden tornaorán állitolag megjött az öszes lánynak ,a férfi tesitanár meg nem mert kételkedni de tudta hogy sokan kamuzunk , de hogy kér bizonyitékot sehogy :D igy hát nálunk nem volt ciki, amugy igaz alkattol fugg de volt hogy nem is álltam ki mert nem okoz gondot, tampont használtam és ennyi
2010. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, vagy szólsz neki, és akkor legalább nem kínzod magad, ha nem vagy túl jól, vagy nem szólsz és bevállalod a tesiórát. Szerintem nincs abban semmi gáz, ha tudják a többiek, inkább legyél büszke. Ha látják rajtad, hogy nem tartod cikinek, biztos, hogy nem fognak piszkálni miatta. Amúgy meg tök természetes dolog, sőt, lehet, hogy a nyáron másnak is megjött..Még az is lehet, hogy ő sem mer szólni, de ha látja, hogy te szólsz, ő is nekibátorodik és máris nem vagy egyedül. ;) 18L
2010. szept. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
18L vagyok. Csak eszembejutott, hogy ez még ráadásul tök szimpatikus dolog, hogy a tanár ilyemit felajánl, hogy könnyített tesi... nálunk sem általánosban, sem gimnáziumban nem engedték, hogy ez miatt máshogy teljen a tesióra, mindenkinek ugyanazt kellett csinálnia.
2010. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak eleinte érzed cikinek, aztán hozzászoksz. A fiúkat nem is érdekli az egész, amelyiket meg felcsigázza a kíváncsiság, legfeljebb beszól vagy ugrat, erre pedig készülj fel valami frappáns válasszal és máris te jössz ki nyertesként a helyzetből.
2010. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
10:44 vagyok. Eszembe jutott, hogy ráadásul milyen rendes a tesitanárotok, hogy előre felajánlja a könnyített órát. Emlékszem, egyszer pont valami nagyon erős hasizomtornát tartottak nekünk dupla órán, az volt az első napom, utána egész nap sírtam kínomban (még az órákon is), olyan erős görcseim voltak. Élj a lehetőséggel és ne szégyeld kihasználni.
2010. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szégyellni, hogy menstruálsz. Minden lánynak/nőnek van serdülőkortól kezdve. A fiúk előtt sem kell szégyellni, hiszen nekik is van anyukájuk, lánytestvérük és más nő rokonaik. Nekik is tudni kell mi az! Inkább ha valaki cikiz miatta, mond el neki, hogy mi az, és miért van!
2010. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Diszkréten jelzed a tanárnak, hogy most kérnél könnyített tesit és ennyi. Óra előtt odamész hozzá négyszemközt. Nem szabad minden gyakorlatot menstruáció közben végezni, mert nem tesz jót. (pl hasizmozni, nehezet emelni, lebegőülést csinálni)

A többiekkel nem kell foglalkozni, ez teljesen természetes, legyen magától értetődő, hogy a lányoknak ez havonta van. Nálunk a jógatanár minden órán szól, ha olyan gyakorlat van, hogy menstruáló nők ne végezzék. És pasi!

Az nincsen rendben, hogy a fiúkkal közös az óra. Teljesen más izomcsoportokat kellene építeni nekik és nektek is. Bár nekik is izgalmas a menzesz, de annyira hidd el nem fognak vele foglalkozni.

2010. szept. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

én elmondtam a barátnőimnek!Másnapra már mindenkinek megvolt:))

utánzás majom szokás:)))))

2010. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk általános iskolába van egy csaj aki az osztálytársam és már mindenki tudja,hogy ő menstruál,de ha ő tudná meg,hogy már én és a barátnőm is már menstruálunk tuti kicikizni szerintem neked ilyen nem lehet!Mond el nyugodtan!
2010. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!