Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mindig így lesz? :@

Ez mindig így lesz? :@

Figyelt kérdés
soha nem nő a mellem,csak akkor,ha PMS van,és menstruáció alatt nő 1 picit.de mikor vége a vérzésnek,a ,,növés" eltűnik és ugyanolyan kicsi lesz mint azelőtt.tehát semmit nem nő.de mikor fog megmaradni?ilyen nincs :@
2010. szept. 3. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Dettó velem is

Általában szúnyogcsípésnek hívom, ha épp nincs meg:D

Kicsit kezdek beletőrödni.

LApos vagyok kész nincs mit tenni:P

És readásul 18 éves vagyok. Te mennyi vagy? Mert lehet még esélyed a növésre!

2010. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Majd ha terhes leszel és szoptatsz, megnő, az tuti. Tapasztalat. :-)


Amúgy meg a korral együtt is nőhet. 18 évesen nekem "csak" C kosár volt, 24 évesen meg már D.

2010. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De én nem akarok terhes lenni

Akkor örök életemre maradok ilyen susnyinka:D:D

2010. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akarok gyereket.16 múltam.állítólag a fogamzásgátlótól is nő,de ha xy év múlva azzalszünetelek vagy leállok,megint visszalapulna
2010. szept. 3. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a kis mellű lányok sokkal szebbek, mint az óriás mellűek! Te úgy vagy nagyon szép és értékes lány, ahogy vagy!!! Ne félj, így is gyönyörű lehetsz! Minden elképzelhető jót kívánok Neked!!!
2010. szept. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!