Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy 1-2 napig tart...

Normális, hogy 1-2 napig tart a menstuációm?

Figyelt kérdés
Kemémy fizikai munkát végzek, azaz intenzíven sportolok naponta több órát is. Sosem fáj a hasam, nincsenek tünetei a menstruációmnak. Hallottam, hogy a túl nagy erőfeszítéstől meg is szünhet.
2010. szept. 3. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem normális. MegszünHET, de nem megszűnik. Van rá esély, de nincs garancia, hogy a tied ettől ilyen. Ha a doki nem talál szervi baj, akkor ráfoghatod a sportra, de addig felelőtlenség lenne.
2010. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy ideje nekem is 1-2, max 3 napig tart, én nem sportolok, nem csinálok kb semmit. engem nem zavar, nem is akarom hogy tovább tartson, nem fáj a hasam sose, nem hiszem hogy bármi bajom lenne.
2010. szept. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet a sporttól, amikor én elkezdtem a fitnesst volt olyan, hogy hónapokig nem menstruáltam, és azóta nekem is max 3 napig tart. De ha megnyugtat, menj el orvoshoz!
2010. szept. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. szept. 3. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 14 évig talajtornáztam,mindig rendesen jött meg és 6 napig tartott.Szerintem nem normális az az 1-2 nap!
2010. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEkem idestova 20 éve van meg a havim és mindig 2 napig tart, csak a szülés után volt 4 napig, tehát nem gond én nem sportolok, nem fizikai munkát végzek és két gyönyörű szép és egészséges gyereket szültem. Szóval szerintem nem gond, de ha zavar keress fel egy dokit.
2010. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi.Ha semmi komoly bajokat nem jósolt a doki akkor jó !! :P
2011. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!