Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez nem aranyér ugye?

Ez nem aranyér ugye?

Figyelt kérdés

Töröltem a popsimat wc után és akkor vettem észre, hogy a papíron maradt egy kis piros csíkocska.

Megnéztem tükörben és a végbélnyílás mellett mintha egy kis horzsolás-féle van.

Ez nem aranyér ugye?

A párom szeretkezés közben néha szeret odanyúlkálni... lehet akkor történhetett egyszer valami?

Még azt kell tudni, hogy mikor utoljára kakiltam (délután) a wc-ben volt kis piros, de csak a víz volt rózsaszínes valamennyire, de mivel épp menzit várom, nem gondoltam rosszra, a popsimon ezt most tapasztaltam este.


24L


2010. szept. 2. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, csak megserult, vigyazz arra a kornyekre most egy idegi es ha egy-ket het mulva is fenn all a problema akkor viszont mar aranyergyanus
2010. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az aranyer az fajdalommal jar, es egeto erzessel!
2010. szept. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis dudort nem éreztél mikor törölted a popódat?Mert ha igen,akkor vélhetően belső aranyered van...,és sztem nem a menzi volt hanem a popódból jött a kis vér,mivel a klotyópapir is mint irod piros volt..
2010. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem nem érzek dudort, meg párom szerint ez a kis horzsolás féle arrébb van a bejárttól, mint ahol aranyér lenne, hogy az jobban a bejáratban


köszönöm

remélem hogy begyógyul és elmúlik

2010. szept. 3. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda rá,mert ha friss piros vért látsz az lehet gyomor vérzés is.
2010. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!