Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha csak 3 napig...

Az baj, ha csak 3 napig menstruálok mindig?

Figyelt kérdés
Szedek fogamzásgátlót.Pár hónapja ilyen rövid ideig van meg,de eléggé rosszul viselem.Előtte való nap és 1. nap görcsök,hányinger,hidegrázás.Ez gond,menjek dokihoz?
2010. szept. 2. 13:41
 1/5 Kriszti83 ***** válasza:
Szerintem fordulj bizalommal a nőgyógyászodhoz, talán másik fogamzásgátlót ajánl majd, mert ez így nincs teljesen rendben. Remélem segítettem.
2010. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem szedek fogamzásgátlót, de nekem is 3 max 4 napig szokott tartani a menstruáció. Szóval nem biztos, hogy a tabletta az oka...
2010. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Maga a 3 nap nem lenne baj. A baj az, hogy "pár hónapja" ilyen. Vagyis: valami miatt változás állt be. Ez nem normális, a változás miatt kell dokihoz menni.
2010. szept. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, valami nincs rendben. De szerintem ha nem menstruálsz és több fehér színű, vagy átlátszós váladék folyik belőled, akkor valamilyen fertőzésed van. Nem annyira vészes. Nekem egyszer volt ilyenem. 2 hétig kellett hüvelykúpot használnom. Aztán elmúlt.
2010. szept. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett nekem 2 napos volt, az is olyan hogy alig. Azóta nem szedem és 4napos. Végülis ez egy mellékhatás, hogy csökkenti a menstruáció idejét.
2010. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!