Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap voltam a Róbert Károly...

Tegnap voltam a Róbert Károly magánklinikán.1 éve nem akar megjönni magától a menstruációm, akkor hagytam abba a fog. Gátlót. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kell végeztetni petevezeték átjárhatósági vizsgálatot,azt mondta a doktor úr hogy egyenlőre annyit lát hogy a méhemen van egy kis benyomódás(valószínűleg így születtem),és hogy a petefészkekba kis fekete pontokat lát.Valakinek volt hasonló?
2010. szept. 2. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyanítom PCOS-ed van. Ez policisztás ovárium szindróma. A pcos-szindroma.hun találsz információkat róla. Ha van túlsúlyod, hullik a hajad, patis vagy, nem jön meg, kellőképpen jobban szőrösödsz illetve a petefészkeidben ciszták vannak, akkor ez a problémád. Nagyon szívesen segítek neked. Nekem is ez a bajom. Elérhetőségeket, jó szakorvost tudok ajánlani. Ez nem nőgyógyászati probléma, hanem endokrinológiai. Érdemes egy terheléses inzulint csináltatnod, és erős diétára mozgásra fognod magad, még ha nem is vagy túlsúlyos. Tényleg valami kérdésed van írj itt választ és emailben megbeszélhetjük.


Sajnos nagyon sok nő szenved ettől :(((

2010. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonlo problemaim voltak 17 eves koromtol. Injekcio kurat kaptam azert, hogy megjojjon. A petefeszkemen volt egy ciszta, amit mindig "lekellett" pungalni stb.

Egyszoval teljesen belefaradtam, s aztan jottek a verzes kihagyasok, vagy a tul sok verzes.

Aztan eljutottam a gyogynovenyekhez, a csalantea es a cickafarkfu tea segitett ezeket rendbe hozni.

Most mar nagyon sok ismerosomnek is segitettek ezek a teak.

Ulofurdoket is lehet ezekbol kesziteni, azoknak is vannak gyogyito hatasuk, es igy elkerulheted az orokos korhazba jarast!

2010. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike a választ.Az 1. válaszadónak:nincs túlsúlyom,viszont eléggé pattanásos lett a bőröm azóta hogy nem szedem a gyógyszert.Majd mennem kell petevezeték átjárhatósági vizsgálatra,csak hát elég drága.Te voltál ilyenen?Mire számítsak?Fáj?Ezektől függetlenül lehet babám??
2010. szept. 3. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem voltam átjárhatóságin. Nem is tervezek menni. Remélem segít az amit a doki felír. Én holnap megyek endokrinológushoz, a már megcsinált IR vizsgálattal és valószínűleg felírja a metet ami rendbe fog hozni. Lehet babád persze, de szerintem mindenképp csináltass egy terheléses inzulint, diétázz (no cukor, fehérliszt) és ha IR-ed van irány egy endokrinológus.

2010. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!Köszi a válaszokat.Ma voltam az orvosomnál aki endokrinológushoz küldött,a vérvétel kimutatta hogy a pajzsmirigyemmel van probléma.Dr.Jakab Csillát ajánlotta.Nem tudom hallottál e róla?Amúgy a pajzsmirigyem 5.260 .0.465-4.680 a jó.

Az endokrinológusnál mire számítsak?Köszi hogy segítesz.

2010. okt. 15. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Tabletta abbahagyása után a menstruáció olyan esetekben szokott rendszertelen lenni, ha túl fiatalon kezdted el szedni. Vagyis, még mielőtt beállt volna a szabályos ritmusod (ami egyénenként eltérő). És, az agyalapi mirigyed kicsit most nem is tudja mit kell csinálnia, mert egész eddig diktálták neki...

Ajánlom az AVIVA tornát. Nekem bevállt.

2010. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!