Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Úgy hiszem hüvelygombám van....

Úgy hiszem hüvelygombám van. KB.5 napja már. Még ezen a héten megyek nőgyógyászhoz? ( többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval, mint ahogy mondtam legalább 5 napja van, és nekem ez az első.Elsőre nem tudtam hogy ez mi és lefeküdtem a párommal.Gondolom így ő is elkapta.Ha elmegyek Nődokihoz kérjek neki is majd valamilyen krémet , és majd addig kenegesse amíg én napi többször? vagy elég ,ha ő kevesebb ideig kenegeti? És mennyi ideig tart? Úgy elég lesz ha 1 hétig kenegetjük mindketten? Válaszokat előre is köszönöm. :)
2010. szept. 1. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem elég. Azt és úgy kell használni, amit a doki ad.

Honnan tudjuk előre, mit fogtok kapni?

2010. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mik a tüneteid amiből gondolod hogy hüvelygombád van? Egyébként a canesten krém jo a párod kezelésére , neked pedig a doki majd ir fel valamit, de lehet canestent fog ajánlani csak a kúpot. bár attól függ milyen gomba meg hogy bizotsan gomba e..
2010. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg kaptok majd tablettat is (olyat, amit le kell nyelni, mind a kettotoknek), mi is kaptunk a parommal annak idejen...
2010. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon viszket lent.És piros.A folyásom meg ugyanolyan amilyen szokott lenni, vagyis változást nem észleltem...De nagyon aggódom.Az lesz a legjobb ha inkább minél előbb elmegyek a dokihoz.Mert megőrülök és félek. :S És hogy érted, hogy valami más? :O
2010. szept. 1. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamilyen baktérium. Ha van ilyen fehéres turos szeru valami és erős folyás akkor gomba, ha csak viszkeés van akkor lehet baktárium is. De van többfajta gomba is gyakori a candida.de azt aktiv diétával és gyógyszerrel lehet csak küzni pl. Remélem nem azvan neked mert az a diéta olyan h kb semmit sem ehetsz:S De más gombákat 2-3 nap alatt meglehet szüntetni, ugyanugy a baktériumokat is.
2010. szept. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként tényleg a doki a biztos megoldás minél előbb, sok ember van aki nem kezeltetim és kséőbb sulyosabb nőgyogyaszati problémái lesznek belole.
2010. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már jobban hiszek abban hogy ez hüvelygomba.Meg van a túros féle folyás.Canesten kúp és krém az jó rá ugye? Vagyis a Kúpot addig kell használni,amíg el nem a fogy a krém meg a viszketés enyhítésére van? Amúgy a csiklóm fölött vagyis kicsit kisebesedett.Az a sok,heves vakarástól van ugye?
2010. szept. 2. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!