Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jön meg 1 hónapba 2x?

Miért jön meg 1 hónapba 2x?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 8 éves korom óta mensturálok. De úgy néz ki még most sem állt be. Júliusba is úgy jött meg, hogy 4én, akkor 8án múlt el majd 20án újra megjött. Augusztusban 11én jött meg és 21én múlt el.... és most ma megint megjött:(:(:( már ki vagyok borulva nem tudom hogy miért jön meg ilyen gyakran:S
2010. szept. 1. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
voltál már ezzel nőgyógyásznál? ha ennyi ideje menstruálsz má ideje lenne megnézetni
2010. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem stresszelsz?

Nekem 5 éve van meg, mindig napra pontos volt, de nyáron mindig késett 1-1 hetet :S


15/L

2010. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is előfordul, hogy 2-szer jön meg egy hónapban, de Én jóval idősebb vagyok nálad, fogadd meg a tanácsom és menj el nőgyógyászhoz, biztosan segíteni tud a problémán.
2010. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jézusom nyolc éves korod óta???????? O.o szegény :(
2010. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég korán kezdtél menstruálni, bár én ismertem egy olyan lányt, aki 9 évesen menstruált. 8 éves korában már szőrös volt a puncija.
2010. szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Erdemes lenne nogyogyászhoz fordulni mert az sem jo ha tul sokszor és sok vért veszitesz.Nyugodtan menj el tud segiteni a problémádon.
2010. szept. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen kezdtem el menstruálni.. szerencsés vagyok ilyen szempontból. :) Későn érő típus vagyok. ^^

Egyébként ez nem normális, orvoshoz kéne fordulnod vele. Amúgy tutira te is félsz a nőgyógyásztól, akárcsak a nők nagy százaléka, de az orvos érdeke is, hogy neked jobb legyen. Fordulj bátran nőgyógyászhoz.

2010. szept. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!