Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden hónapban azonos tünetek...

Minden hónapban azonos tünetekkel jön a menszesz nálatok?

Figyelt kérdés
nekem van hogy semmi előjele nincs, van hogy tipikus menszesz előtti tüneteim vannak, viszont van hogy csak annyi jelzi előre, hogy előtte már vagy egy hétig hányingerem van a kávétól és a cigitől. Más is van így?
2010. szept. 1. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat nekem egyetlen tunet (ami vagy van, vagy nincs), hogy faj a hasam. Van, amikor ugy faj, hogy akar el is ajulok, maskor meg egyaltalan nem faj...

Tuti nem vagy te terhes? en akkor undorodtam a cigitol-kavetol! :D

2010. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hihi. Kb egy éve kezdődött a cigi-kávé hányinger menszesz előtt. Első alkalommal én is arra gondoltam, hogy baba van a dologban.:) De sajna nincs. Csak észrevettem volna már azóta:)
2010. szept. 1. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Én előtte mindig érzékenynek érzem a mellemet.

A görcsök nekem is vagy vannak vagy nincsenek. De általában akkor vannak, ha késik egy kicsit.

Nekem valamikor menstruáció alatt ételektől is szokott hányingere lenni, nem tudom, hogy miért.

23/L

2010. szept. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmi más nincs, csak azhogy 1héttel előtte napról napra jobban fáj a bal mellem, de annyira hogy hozzá se lehet érni, ahogy megjön az első nap után egyre kevésbé fáj és 4nap alatt elis múlik. Ez minden menstruacio előtt van kb 5éve. Ezenkívül semmi hasfájás vagy undor.
2010. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!