Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj menszesz előtt...

Miért fáj menszesz előtt jobban a mellem, mint a másik?

Figyelt kérdés
Egyik mellem talán nagyobb, mint a másik és jobban is fáj menszesz előtt. Ez nem olyan fájdalom, hogy állandóan fáj, hanem csak akkor, ha megnyomom. Pár hónapja észleltem a bal mellbimbóm alatt, tehat a mellemen belül ilyen csomó féleséget,de csak pici, borsószem. Figyeltem a hónapok alatt, és ciklustól függően előjön és eltűnik. Van, hogy egyik nap még ki tudom tapintani, másik nap már nem. Mikor megjön a menszim, azon a napon már el is tűnik. Doki is tapogatta a mellem azóta, külön nem hívtam fel a figyelmét rá, mindent rendben talált. De azzal a tapogatással, ahogy a doki csinálja, úgy nem érezni azt a kis csomót, csak úgy, ha lehajolok, és összecsípem óvatosan a mellbimbóm alatt. Szerintetek ez csak tejmirigy lehet vagy rák? Ötletek?
2010. szept. 1. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nálam is igyvan a nagyobbik mellem nagyon nagyon fáj mielőtt megjönne és a másik mellem nem fáj abszolut, és csak akkor ha megnyomo és ilyen mintha apró görcs lenne benne és ahogy a menstruáció elmulik vagy az első naja van a görcs lassan elmúlik. nem kell aggódnod..ez a velejárója. nekem 5éve minden mensi előtt ilyen. ez normális
2010. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!