Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet nagyon minimális...

Mitől lehet nagyon minimális vérzésem?

Figyelt kérdés
Délután óta alig jött meg, holott máskor már eléggé megvan. Ez azzal összefüggésben van h. 23 napra jött meg? holott 28-30 napokra szokott megjönni?
2008. dec. 11. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Bármitől lehet...betegség, más kedélyállapot, stressz, környezetváltozás, stb. Így lehet attól is, hogy most előbb jött meg.

De az is előfordulhat, hogy bár most csak ilyen kevés van, pár nap múlva "rendesen" is megjön.

2008. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amiatt is lehet h. sokat stresszelek h. van e baba vagy nincs? ez is kihat rá?
2008. dec. 11. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Az meg végképp.

Nekem is volt olyan (nem is egyszer), hogy előbb jött vagy később. Mindig bebeszéltem magamnak, hogy terhes vagyok. És emiatt kevéske volt vagy késett 1-2 napot.

Ez már havi szinten ment az utóbbi időkben...aztán az egyik ilyen késésnél már nem is akartam tesztet venni...magam alatt voltam. De csak nem jött...és akkor lett pozitív a teszt:)

A stressz az egyik fő okozója a mensis problémáknak. Akármi miatt vagy ideges, feszült, kihat a szervezetedre.

2008. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És barnás a vérzés, vagy rendes piros? Nekem barnás volt, és kiderült, hogy ciszta van a dologban. Remélem, nálad nincs ilyen probléma.
2008. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is most derült ki h cisztám van, és ugyan ilyen problémám volt. :S
2008. dec. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát az a pár pötty az eléggé piros volt meg most is van egy minimális piros pötty de az tényleg apró
2008. dec. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!