Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet attól, hogy félek?

Késhet attól, hogy félek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek tőle, hogy terhes vagyok, pedig lehetetlen, nem volt szex, csak orálisan próbáltam kielégíteni, de nem is élvezett el, és nem is nyúlt hozzám ott. Mégis mi a francért félek mégis? Normális vagyok?
2008. dec. 11. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem vagy normális.és igen k´ßeshet attol hogy félsz. nekem is volt ilyen és megcsináltam egy tesztet másnap megjött. de nálad nincs miért tesztet csinálnod, mert nem történt behatolás. viszont szerintem te nem a terheségtöl félsz hanem az a bajod hogy ez megtörtént, gondolom még elég fiatal vagy és az elsö testi kapcsolatod ez így egy új dolgoz amihez hozzá kell szoknod.
2008. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
stressztől és lelki dolgoktól mindig késhet,de van egyfajta álterhes állapot,amit a fogamzásgátlók is generálnak,és ha te is beképzeled magadnak,akkor jelentkezhetnek ilyen tünetei,hogy kimarad ciklus.
2008. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is volt ilyen, de 3-4 nap múlva megjött :) nyugi
2008. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!