Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog végre " csökkeni "...

Mikor fog végre " csökkeni " a fehérfolyásom?! 16L

Figyelt kérdés
Már kb 1,5 éve van fehérfolyásom, de eléggé sok mennyiségben, már nagyon zavar.. Kb 1 hónapja megjött, reménykedtem hogy így csökkeni fog, de semmi . Úgyanolyan mint volt, már rettentően zavar, van amikor elkezdek sétálni, és .. Nem is tudom hogy fogalmaztam meg, érzem hogy megint milyen " nedves " ott.. Ha ez így marad megőrülök .. De nem viszket, nem szúr, átlátszó vagy picit fehéresszínû. Mit csináljak ? Ja és a nőgyógyászt ne is mondjátok, oda tuti nem megyek!!
2010. aug. 31. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

miért nem mész nőgyógyászhoz?félsz h megerőszakol?

ha nem vagy képes orvoshoz menni akkor honnan a jó fenéből vársz segítséget??ha majd valami bajod lesz akkor is itt gyk-n fogsz érdeklődni??

hülye p*icsa

2010. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Ha normális, kb. a menopauzakor fog megszűnni. Addig még jó pár éved van.

2. Ha nem normális, magától nem szűnik meg, csak dokitól, ha viszont nem mész el, akár meddővé is válhatsz.

2010. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha nem viszket a puncid és nem csíp, nincs kellemetlen illata a folyásnak, akkor nem kell menni nőgyógyászhoz.
2010. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Néhány éve, mikor ugyanannyi voltam, mint most te, hasonló problémával küszködtem. Aztán ez szép lassan elmúlt. Persze most is van, ha nem is folyton (pl. menstruáció előtt pár nappal több), de azt szinte már észre se veszem.

Ha tényleg nincs egyéb problémád (viszketés, csípő érzés, stb.), akkor nem hiszem, hogy aggódnod kéne. Nem írtad, hogy használsz-e, de addig rakj be mindig tisztasági betétet. Az pont erre van, és észre se fogod venni.

De ha tényleg ennyire zavar, menj el gyerek nőgyógyászhoz, hátha ő tud valami okosat tanácsolni. :)

2010. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A patikában lehet kérni folyásra kúpot. Attól biztos megszűnik:)
2010. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nos " kedves " első : Azért nem megyek el, mert ez számomra megalázó, nem fogom szétteni a làbam egy orvos előtt sem. Másrészt mégcsak 16 éves vagyok, hülye leszek nôgyógyászhoz járkálni! Olyan hozzászólók válaszait vártam, akiknek esetleg volt ilyen problémájuk, nem pedig ilyen kőbunkókat .. !! Hülye p.csa vagy te meg aki a világraszült egy ilyen idiótát ! Na az a hülye p.csa ..

A többieknek köszi..

2010. aug. 31. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezaz jól mondd meg! Én is a héten voltam nőgyógyásznál és úgy összevesztem vele, mert nem hagytam hogy felnyúljon. Gusztustalan az a szék is meg az egész. ÁÁ utálom. De mondom a patikában lehet kapni Génia 92 nevű hüvelykúpot. Szerintem ez neked is jó lesz! :)
2010. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

sziia! Nekemis volt ilyenem (van) néha,én voltam nögyógyásznál és nekem annyit mondott hogy egykisseb baktérium. Lehet hülyeség de nekem jó volt a Lactacyd femina intim mosakodógél.Helyreállítja a hüvely Ph-ját. Bár nem mindenkinek vált be,de vannakmás mosakodó gélekis.Szerintem próbálj meg eggyet!

ÜDV: 17/L

2010. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármennyire is tiltakozol, menj el nőgyógyhoz. De mielőtt leordítanál, had mondjam el, nem fog Neked esni, ha közlöd vele, hogy szűz vagy. Csak orvos által felírt szereket használj, ne a barinéra hagyatkozz. Sok sok kellemetlenségtől szabadulhatsz meg később. Egyébként a web beteg c. honlapon is tudsz tájékozódni.
2010. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!