Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vele dokihoz?

Menjek vele dokihoz?

Figyelt kérdés
10 hónapja szültem, 2 hónapos volt a fiam amikor először megjött szülés után(azóta nem is szoptatok), utána egész normálisan megjött 28-29 napra, majd februártól ez kitolódott 40-44 napra, ez tartott májusig utána elfelejtett megjönni kb. 92 napig most augusztusban újra megjött, de már lassan 4 hete tart iszonyú görcsökkel nagy mennyiségben és elég darabos is a vérzésem. A dokimat kb. 1 hete hívtam de szabin van és majd csak szeptember közepén rendel újra(az asszisztensével beszéltem), így hozzá nem tudok elmenni. Keressek meg másik orvost vagy várjak az én dokimra.
2010. aug. 30. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Húhha. Figyelj azt tudom mondani,amit én csinálnék,az pedig az,hogy holnap amint felkeltél keress egy jó orvost és jelentkezz be hozzá, ha lehet még aznapra kérj időpontot!

Habár én már akkor orvoshoz mentem volna amikor nem jött meg 2 hónapig! De ez meg teljesen abnormális. Ez már komolyabb vérveszteséggel is járhat! Anyukám most van a változó kor küszöbén, neki a 15 napos mensesre mondták,hogy kóros...akkor a tiéd. Nem rémisztgetni akarlak tényleg,de ez már egyáltalán nem vicc. Mondom, mielőbb orvos! Ha elmúlik akkor is!

2010. aug. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is klimaxra gondoltam elsőre! Hány éves vagy? De szerintem is doki minél előbb, ha más nem, vasat tuti szedned kell a sok vérzés miatt!
2010. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miket beszéltek? Szült!! Hogy lenne klimax? Én vetélésre gondolok, kapásból ez jutott eszembe! Holnap menj be az első orvoshoz, aki fogad, de k*va gyorsan!
2010. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért egy 4-5 hónapos terhességet csak észrevett volna, nem? Amúgy édesanyám 34 évesen szült engem és utána kezdett klimaxolni!
2010. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek akkor keresek valakit aki tud fogadni.

Egyébként biztos nem korai klimax mert csak 28 vagyok.

2010. aug. 31. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!