Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1-2 napja fáj a hónaljam és...

1-2 napja fáj a hónaljam és alatta a bordáknál. Megvizsgáltam a mellemet de nem találtam semmit. Egy hete volt meg. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Lehet az izzadásgátló dezodortól? Krémeset használok gyakran.
2010. aug. 30. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg, vagy tanuld meg, hogy a fajdalom az mindig belulrol erkezik, nem kivulrol, tehat nem a dezodor fogja kivaltani ezt a fajdalmat.

Igen lehetnek a menstruacio miatti valtozasok is, de figyeld meg, es ha nem mulik el, akkor menj es mutasd meg orvosnak!

2010. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon lassan vegezz nyujto gyakorlatokat es lelegezz melyeket, de mindezt nagyon lassan es tudatosan, legalabb 10 percig.

Lehet,hogy az izom, vagy ideg fajdalom pl. egy hirtelen mozgas. Erdemes ezen elgondolkozni, hogy miota faj, es hogyan kezdodott!

2010. aug. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meghúztam a vállamat és a nyakamat azóta fáj.
2010. aug. 30. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Levendula furdo pl. de nem tudom, hogy milyen lehetosegeid vannak.

Ilyenkor olyan gyogynovenyeket lehet hasznalni, aminek nyugatato hatasa van.

Nagyon jo a kakukkfu, a mezeizsurlo, kamilla es a levendula. Ezt lehet keverve, de kulon-kulon is.

Egy nagy fazekban vizet forralni es beletenni a gyogynovenyt, itt a levendula nagyon jo, es a mezei, de mint irtam,azt tedd bele, amid van.

Ezt aztan beleontod a kadba, es felengeded vizzel, es belefekszel. Ez a furdo segiteni fog, es enyhiti a fajdalmadat.

Jobbulast kivanok!

2010. aug. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is ez a problemam... mi ujsag azota veled??
2011. jan. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!