Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy hasmenésem van...

Normális hogy hasmenésem van menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
Nem(közben),mert akkor is szokott,hanem 1-2 nappal elötte.Vagy csak már megint én vagyok ennyire szerencsés helyzetben:-(
2010. aug. 30. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez normális, ilyenkor így is tisztul a szervezeted. Én is így vagyok, mára már megszoktam=) Mikor pár hónapon keresztül volt hasmenésem a menses eőt,elmentem dokihoz, ő mondta, hogy normális.Tehát ne aggódj!=)
2010. aug. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm.Nem elég hogy ha menstruálok a mentő visz el mindig,még hozzá jön a hasmenés is.Mit vétettem...
2010. aug. 30. 20:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is menni szokott előtte, így "köszön be".
2010. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

normális dolog, engem is szokott így riogatni.

ennyire súlyosan jön meg, hogy mentő kell? milyen tüneteid szoktak lenni?

kitartás, jó egészséget!:)

2010. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a szokásos,csak az átlagnál sokkal rosszabb.Hasigörcs,derékfájdalom,ja és mostanában új dolgok is társultak....azt érzem mintha felfújnának levegővel,és iszonyat fájdalmom jön,de nem tudok se pukizni,se nagywc-zni.Ez a legjobb,mert erre hiába kapok görcsoldót,annyit ér mint halottnak a csók.Nem mintha lenne olyan gyógyszer ami használna a görcsökre,szerintem azt még nem találták fel.Na mindegy,ez van.
2010. aug. 30. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amikor nekem elkezdődik a hasmenés, megvárom a "végét" és már megyek is futni, mert ez sokat segyt hidd el.Valamint a sok sok folyadék is,mivel így gyorsabban lezajlik a dolog. A melegítőpárna is hasznos dolog. De a legeslegeslegjobb a gyógytea!!! A cickafark, csalán, citromfű nagyon jó, a csipkebogyó még jobb=) Próbáld meg ezeket beszerezni, de nem az őrölt formájút,hanem minél nagyobb darabos legyen, ezeket felforralt,majd kicsit lehűtött vízzel öntsd le( ne forrázd) és hagyd kihülni, és utána is ázni kb 10-20 percig. Aztán fogyasztható=) Nem a legfinomabb,de ízesítve iható=) Néha csak cickafark teát iszom,de van hogy mindegyiket, úgy hozzászoktam.

Nálam ezek megszüntetik azt a puffadásos dolgot és a görcsöket is teljesen,habár elötte se volt olyan vészes,de így jobb! Próbáld ki, nem egy nagy beruházás=)

2010. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Jaj,de jó hogy írtad a melegítőpárnát,már olyan régóta akarnék venni,de nem tudom hol lehet kapni....te honnan szerezted?
2010. aug. 30. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Fú hát nem tudom,de valami gyerekboltban. Igazából ez egy lapos medve, aminek a hasában egy lapos párna van,abba pedig zab.Ezt a belső részét kell kivenni és 4-5 pervre betenni a mikróba,majd lehet melegítgetni ami fáj=) Én nagyon szeretem, akár 5-6 órán át is meleg marad. De van egy elektromos is, az jó drága volt és nem is jó:S Kényelmetlen is meg jobb ami nem fogyaszt áramot=)

A lidl-ben volt utoljára ilyen kivehető belsejű melegítőpárna, de láttam már Tesco-ban is. De mondom, próbálgasd a teákat is a puffaddásra.

2010. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi még egyszer.
2010. aug. 30. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!