Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen problémával érdemes...

Ilyen problémával érdemes orvoshoz menni? Vagy ki fog röhögni, hogy másnak ezer nagyobb gondja is van?

Figyelt kérdés
Apró rózsaszín kinövések jelentek meg a hüvelybemenetem körül. Nem viszketnek, nem fájnak, nem nedveznek, csak ott vannak, és érintésre rettenetesen fájnak. Így képtelen vagyok nemi életet élni a barátommal, amúgy a hétköznapokban nem is zavarna. De hát fiatalon nem szeretnék szex nélkül élni. Így kértem időpontot orvoshoz. De mit fog mondani arra, hogy van egy problémám, ami csak a szexben okoz gondot? Félek, hogy el fog küldeni, hogy ez nem olyan nagy baj, vagy azt fogja mondani, hogy teljesen normális. Mit tegyek? Biztos jó ötlet ilyen problémával orvoshoz fordulni? De hát biztos valami bajt jelent, gondolom. De mi van, ha mégsem, és természetes? Mit csináljak?
2010. aug. 30. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden problémával érdemes orvoshoz menni.
2010. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ilyenek a dokik, ezen ne izgulj
2010. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megijeszteni, de nagyon gyanúsan nemi betegséget kaptál!


[link]

2010. aug. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt írod: Érintésre rettenetesen fájnak. Szted ezzel hülyeség lenne orvoshoz fordulni? Miért röhögne ki? A nőgyógyászok is emberek, vszínűleg ők is szexelnek, ők is tudják, hogy fontos része az életnek. Azzal is el lehet menni orvoshoz, ha pl nem nedvesedsz be eléggé. Akkor kiütésekkel meg fájdalmakkal hogyne lehetne?
2010. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!