Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne megoldani hogy...

Hogy lehetne megoldani hogy már megjöjjön?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, még nem menstruálok de már nagyon szeretnék...az mindegy mért.(tudom hogy utána rossz lesz meg ne várjam stb...)

Valami gyógyszerrel előrébb lehet hozni?(barna folyásom már volt.)


2010. aug. 29. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne akard siettetni. Attól, hogy Te még nem menstruálsz, semmi bajod és ugyanolyan értékes lány vagy, mint a többi! Semmivel sem kevésbé jó!!!
2010. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Majd eljön az ideje, hidd el.

Akkor majd visszasirod azokat az időket, amikor nem görcsölt a hasat etc. :D

2010. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Flóra? o.O
2010. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azki?
2010. aug. 29. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne várd, mert lehet hogy tényleg fájni fog a hasad! nekem most is épp megvan és eddig soha nem görcsölt a hasam és nem is voltam rosszul, am nekem nemrég jött meg először! 15/L
2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, előbb-utóbb úgyis megjön, attól kezdve meg csak nyűg lesz :). Fiatal vagy még, nem kell aggódnod.
2010. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem 16 évesen jött meg először.én 13 évesen azt sem tudtam mi az...na jó ne szó szerint vegyétek...de a mai tini lányok már 13 14 évesen szexre hajlamosak...mi lesz így 5-10 év múlva?már 6 évesen várni fogja a gyerek h megjöjjön neki vagy szexuális élete legyen????


18/L

2010. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod akkor igyál cickafark teát és vegyél egy forro ülőfürdőt!Ha a te helyedben lennék nem sietetném,mert nekem hányingerem és stb... Sok bajom volt!!!
2010. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!