Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez már a menstruác...

Szerintetek ez már a menstruáció? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap délután mentem a wc-re és ilyen sötétbarnás volt a tisztasági betétemen..de nagyon darabos.Tettem be eü.betétet.Aztán jött belőlem ugyanolyan barnás vöröses.Még most is olyan jön de nem sok..Ez még a barna folyás? Vagy ilyen lenne az első menzesz?
2010. aug. 29. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon úgy néz ki, mint a menstruáció! Szívből gratulálok, nagylány lettél!
2010. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi..:D Más is válaszolhat még..:D
2010. aug. 29. 11:40
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem elég, ha egyvalaki mondja, hogy megjött? Nincs olyan, hogy barna folyás...
2010. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ügyes vagy..mert van olyan is...gratu.:)))
2010. aug. 29. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem is igy volt,minden hónapban 1hetet barnáztam(3hónapig) aztán a 4.re már nem barna volt,hanem vér:))
2010. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves 2..elég tudatlan vagy,mivel van olyan,hogy barna folyás,hü*yeségeket meg ne irj..utolsó voltam
2010. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi kedves 3.:))

Csak attól félek, hogy ki fog maadozni hónapokig és utána várni kell egy csomót, h megjöjjön a következő. De úgyis időbe telik míg beáll biztos. Amúgy már tegnap jött vér is, meg ma is:D Csak még mindig van benne barna.

2010. aug. 30. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem a 3hónapos barnázás előtt fél évvel is volt(szóval fél év kimaradt.) Lényeg,hogy tisztasági,tampon/betét legyen nálad ha mész vhova:) Nem lehet tudni,hogy mikor jön meg:) Az első vérzés neekem éjszaka volt(reggel láttam meg)

Ne ijedj meg ha van barna is a vér között:)

(3.-ik)

2010. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mégegyszer köszi:)..és jó lenne ha még vmiben tudnál segíteni..Olvasgattam itt az előbb a nők egészsége rovatban dolgokat. Nekem mostanság sokszor volt ott lent égető,viszkető érzés..de sztem nem hüvelygomba, mert már 3-adjára van iylen. 2x voltam vele dokinál..majd lehet elmek most is..és szted ez akkor tényleg a menzesz? nem lehet ennek a 2-nek egymáshot köze? Mert mikor megjött fájt a derekam és a hasam legalul..Csak jó lenne biztosan tudni h menstruálok-e avgy h más-e..:/ De sztem nincs a kettőnek köze egymáshoz.
2010. aug. 30. 19:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy menstruálsz,derékfájdalolm,has,barnázás,vér..ez az:))

a viszkető érzéssel pedig menj dokihoz:) Lehet,hogy mégis gomba.. Fő az egészség:)

2010. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!