Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem a folyasom mar 1 es fel...

Nekem a folyasom mar 1 es fel eve korul belul jott meg es a folyasomnak meg buze is van es atlatszoo feher a folyasom szine mi ez? Es a puncimm mar nehe nehe viszket!

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 07:41
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Nem jott meg a betegsegem csak a fojasom mar majdnem 1 es fel eve es mar buze is van es nehe a puncim is viszket!Mi ez?
2010. aug. 29. 07:43
 2/21 anonim válasza:
Hübelygomba. Irány a nőgyógyás!
2010. aug. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nincs valami itthoni kezelesforma valami nem tudom mi pl az hogy tobbet mossam merrt 1 heten 1 szer mosom vajon azert?
2010. aug. 29. 08:18
 4/21 anonim ***** válasza:
A puncid ne egy héten egyszer mosd, hanem naponta egyszer! De most már mindenképp menj orvoshoz!
2010. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De mar megjavulhat ha elkezdem mosni mert nem mehetek orvoshoz mert aztan csak gunyolodni fognak!!!Most mar tobbszor fogom mosni es meglassuk hogy mi lessz es ha nem viszket es nem buzlik akkor nem megyek sehova!De azert kossz a segitseget!!!
2010. aug. 29. 08:32
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen körülmények között laksz?!Ezt jó szándékból kérdezem.Mert ha esetleg azért nem mosod a puncid, mert nincs rá lehetőséged próbáld meg valahol rokonoknál, ismerősöknél elintézni a mosakodást.De sajnos egyet kell értenem az előttem szólókkal, hogy menj nőgyógyászhoz.Nem akarlak megijeszteni, de komolyabb bajod is lehet ebből.Mindenképpen kell egy orvossal beszélned.A folyás mondjuk lehet azért is, mert meg fog jönni hamarosan, de ha szaga is van akkor fertőzés is lehet.Mielőbbi gyógyulást kívánok!
2010. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A 08:23-as vagyok. Muszáj elmenned orvoshoz ha már viszket a puncid és már nincs kellemes illata. Ha elhanyagolod, sokkal nagyobb baj is lehet belőle! Ki az a hülye, aki azért gúnyolna Téged, mert nőgyógyászhoz mész? Ne hanyagold ezt el, és ezután minden nap mosd meg a puncidat!!!
2010. aug. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem mert nincs nagy szaga csak most vettem eszzre de megprobalom mosni tobbet es meglassuk ha akkor nem buzlik akkor nincs baj de nem a fojasom buzlik hanem puncim es a viszketes csak neha meert peldaul most sem viszket 1 szer 2 szer max 3 rosz 1 nap de van oja idoszak amikor nm mert akkor surubben mosom es nincs baj ijen idoszak amikor nem viszket az iskolaban szokott lenni mert akkor tobbszor mosom meg!Meg ha tuttok akkor valaszaitokkal segitsetek a tobbi kerdeseimnel is ok?Koszonom!
2010. aug. 29. 08:42
 9/21 anonim ***** válasza:
Neked fontosabb az, hogy szégyellős vagy és nehogy meglássa az orvos a puncid, mint a saját egészséged?
2010. aug. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eggyenlore meg nem megyek el majd meglassuk hogy ha jobblessz amikor mosom renceresen de ha nem,elmegyek!De azert segitsetek a tobbi kerdesemben is amiket meg feltettem mert azok is fontosak es mind a nok egeszsege temakorbe vannak koszonom!!!
2010. aug. 29. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!