Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kamillás ülőfürdő rendbehozhat...

Kamillás ülőfürdő rendbehozhatja vagy canesten? Ez gomba?

Figyelt kérdés
2napja viszket a csiklóm körül( akkor múlt el a mensi) Nincs se folyásom, se égető érzés, se semmilyen elváltozást nem láttam, csak esténként viszket, napközben egyltalán nem. Olvastam kammilláról, hogy jó lehet egyes nőgyogyászati problémák kezelésére, érdemes lenne esetleg azzal probálkozni?
2010. aug. 28. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálhatod, azzal semmit sem vesztesz, esetleg még ott van a cickafarkfű tea is.
2010. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha felhúzod a csiklódon a bőrt és látod, hogy alatta fehéres lepedék van, akkor gomba és a canesten használ rá, vagy a pevaryl krém. Nem érdemes kamillával húzni az időt.
2010. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne otthon kísérletezz, hanem menj orvoshoz.
2010. aug. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen fehéres lepedék. csak viszket néha
2010. aug. 29. 09:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Baktérium is lehet, arra nem jó sem a kamilla, sem a canesten.
2010. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Furcsa mert tegnap este ota már egyáltalán nemis viszket , ugyanolyan mint mielott semmi baj nem volt
2010. aug. 29. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd a fenébe egyenlőre. Ha újból lenne, akkor doki. Okozhatja a betét , vagy a bugyi miatti irritáció is.
2010. aug. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!