Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér vagy átlátszó nyúlós...

Fehér vagy átlátszó nyúlós valami szokott folyni a nemiszervemböl ez normális? és ha igen akkor mi ez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fehérfolyás:)

Amúgy gondolom még nem menstruálsz.Hány éves vagy?

Ha van fehérfolyásod , azt jelenti meg fog jönni:) rá kb. 1,2 , 2 évre. Neked mióta van?

13/L

2010. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de menstruállok
2010. aug. 28. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha nagyon gyakori a dolog, valószínűleg gomba
2010. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Normális,a nőiség része. Így tisztul a hüvely. Azt jelenti, hogy kezdesz nővé érni, nemsokára megjön a menzeszed. Hogy mikor, azt nehéz megjósolni, van akinek egy-két hónappal, másoknak 1-2 évvel a folyás jelentkezése után jön meg az első menzeszük. Tudnod kell, hogy a mennyisége, állaga a ciklustól függően változni fog. Amíg átlátszó vagy opálos, szagtalan és nem okoz viszketést, addig teljesen rendben van. Ha viszont megváltozik a színe, az állaga, vagy kellemetlen szagú lesz, viszketsz, akkor az fertőzés jele és nőgyógyászhoz kell fordulni. Dióhéjban ennyi. Ha még van kérdésed, szívesen válaszolunk.

40/N

2010. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16:22 vagyok. Közben látom, írtál te is. Nem baj, ha már menstruálsz, akkor sincs ezzel baj, amíg nem tapasztalsz a korábbi válaszomban leírt tüneteket.
2010. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én a 13/L vagyok. Én is menstruálok, és nekem is van:) szal. nyugii:D
2010. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Peteérés idején szokott nyúlós tojásfehérjeszerű váladék távozni. Egy hónapban kb. 5 napig, legalábbis nekem. Én nállad is erre tippelek.
2010. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékű folyás akkor is van, ha már menstruálsz.
2010. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!