Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 43 évesen már természetes...

43 évesen már természetes hogy rövidülnek a ciklusok? Milyen hormonpotlót érdemes szedni ami természetes?

Figyelt kérdés
14.napra jött meg,eddig szabályos volt
2010. aug. 28. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem nagyon értek ehhez,de anyunak már 38 éves kora óta,alig van valami.. elment nőgyógyászhoz,adtak neki vmi tabit,attól egy ideig visszaállt,aztán ujra alig valami.

szerintem járj utána,nehogy valami baj legyen belőle

2010. aug. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak tapasztalatból. Hormon mérést nőgyógyász tud kérni beutalóval a laborból. Egy sima vérvétel. Lehet, hogy nincs is szükséged hormon pótlóra. Nekem most mértek, rég kipakoltak, igy nem tudom menstruálnék-e, de nincs szükségem hormonpótlásra.53N. Remifemint szedek napi 1-et csak mert pirosodok.
2010. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 30. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, ez természetes, semmi ok az aggodalomra.
2010. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 1 éve csak szója tejet iszom .Ez természetes hormonpótló!!!Nem izzadok nem vagyok rosszul pedig már 4 éve nem menstruálok.Mindenkinek ezt ajánlom!!A változókorom tünetmentes!!!!
2010. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a sojavit tabletta sem lehet rossz,bár most már a szójáról is kitalálták hogy káros
2010. aug. 31. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!