Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek hova tűnt a tampon?

Szerintetek hova tűnt a tampon?

Figyelt kérdés
Aquaparkban voltam és az egyik csúzdázás után elmentem wcre és a tampon eltűnt.. A madzagját se találtam és félek, hogy felcsúszott bár kétlem, inkább valószínűbb, hogy kiesett.. Szerintetek?
2010. aug. 28. 00:06
 1/4 A kérdező kommentje:
ááá nem ebbe a témakörbe akartam irni..
2010. aug. 28. 00:08
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Szinte egyértelmű, hogy kiesett. Ha felcsúszott volna azt most is éreznéd nagy valószínűséggel, de ha megnyugtat akkor tapogasd ki az egyik ujjaddal, hogy valami van-e ott. Majdnem biztos, hogy nincs, de nyugalom szempontjából nézd meg :)
2010. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Kiesett. Ha benned lenne éreznéd, főleg pár nap után. De ha nagyon nyugtalanít, menj el nőgyógyászhoz.
2010. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hüvelyedből semmiképpen sem tudott felcsúszni a méhedbe, ettől egy pillanatig se tarts. Vagy kicsúszott pisilés közben, vagy ott van még mindig, csak ijedtedben nem találod.

Gondolom, a wc-n először pisiltél. Elképzelhető, hogy annyira megtelt, hogy pisilés közben olyan gyorsan kicsusszant, hogy észre sem vetted.

Tiszta ujjal benyúlhatsz és körbetapogatózhatsz, de jó mélyen keresd! Legjobb, ha guggolva nyúlsz be, úgy egészen mélyre felérsz. Ha bent van még, meg fogod találni.

Ha nagyon félsz, nyugodtan menj el a nőgyógyászati ügyeletre (a sima orvosi ügyelet meg tudja mondani, hogy hol van hozzátok legközelebb nőgyogyi ügyelet), benéznek és ha bent van, kikapják belőled.

2010. aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!