Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mér van az hogy a mellemen...

Mér van az hogy a mellemen mind a kettön 3 csik van, oylan karmolás féleség . De nem karmolt meg semmi és már 1 honapja meg van, mért van ez?

Figyelt kérdés
nem fáj.13 éves lány vok
2010. aug. 27. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen :O olyasmi színe van mint a a vékony ereknek nem? sőt olyan mint ha az is lenne...de mégse... nekem sem fáj... nem tudom neked ilyen -e.
2010. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen:O oylan mint a vékony erek .de nem tudom mitöl van.

kicsit hasonlit mint ha Valakinek terheségi csik lenne:O

2010. aug. 27. 20:59
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is vannak ilen "karmolásaim".

nekem ez stria ami a hirtelen növéstől,fogyástól alakul ki

2010. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lánykák, ez a stria, ami a növéstől van, és soha nem múlik el. Viszont megelőzni talán lehet, vannak olyan olajok, krémek, amivel bekenhetitek a melleteket naponta egy-két alkalommal, és akkor meg lehet előzni a további striák kialakulását. Ezt érdemes csinálni a gyors növekedés időszakában (nemcsak a mellen, hanem a hason, combon, popsin is), valamint később a terhesség idején a pocakon. Ismerősöm például az édesmandula-olajra esküszik, ami a terhességi csíkoktól megvédte, de mást is lehet használni. Egyébként nem számít esztétikai probémának, a fiúkat nem szokta zavarni, csak a tulajdonost.


43F :-)

2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és még írjátok be a keresőbe, hogy stria. Jó olvasgatást! (Előző)
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!