Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol no a mell? milyen...

Mitol no a mell? milyen vitaminok segitik elo?

Figyelt kérdés
szoval tudjatok ... a H vitamin elosegiti a haj novekedeset. a kalcium a csontoket.... nem tudtok valami vitaminokat vagy mast amitol no a mellunk? fejlodesben vagyok,mert tudom hogy aki mar kifejlodott azon nem segitenek mar ilyenek:)
2010. aug. 27. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A te melleden sem.

Adottság. Plasztikával lehet növelni (meg hízással valamennyire), mással nem.

Ha lenne más módszer, nem lennének kis mellű nők.

2010. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

A mell mérete elsősorban örökletes. Kb akkora mellekre számíthatsz, mint anyukádnak vol a te korodban. Ezenkívül a mell legnagyobb részét zsírszövet teszi ki, a vékony lányoknak ezét van rendszerint viszonylag kis mellük.


Elnézést attól, aki nem ért egyet velem, de D kosárral rddnelkezve a B kosarat én kis mellnek tartom...

2010. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link] ezt olvas el!


mirigy-kötő és zsírszövet arányától függ a mell mérete, alakja, formája! Pl: az én nagymamámnak hatalmas mellei voltak (saját magának varrta a melltartót :)) édesanyámnak is nagy mellei vannak így én is nagy melleket örököltem 85/DD(E) de nem plötyi nincs benne sok zsírszövet méretéhez képest nem lógós! Nézd meg a családodban, hogy anyukádnak, nagymamáidnak mekkora mellük van és a tiéd is hasonló méretű nem lesz! Nincs rá növesztő szer ez mind mind genetika!!

2010. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát azért nem csak genetika. Nekem anyám is B kosár, az ő anyja D, másik oldali nagyanyám is B, én meg itt maradtam 20 évesen is az AA melleimmel. A húgomnak is nagyobbak:D Nem vagyok pedig vékonyabb a felmenőimnél... csak így sikerültem.
2010. aug. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs! Javítok: nagy részt genetika! de nincs rá mód, hogy megnöveszd meg stb! max szilikon! Vagy a terhesség!
2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!