Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Nagyon zavaró 17L

Mitől lehet ez? Nagyon zavaró 17L

Figyelt kérdés

Hónapok óta úgy vagyok, hogy nagyon fáj a gyomrom és hasmenésem van. Nem olyan vészes persze, csak azért hetente kétszer előfordul, kell-e emiatt orvoshoz fordulnom?

Wc után már jó, akkor már nem fáj a pocim..

annyi az egész, hogy kb hetente kétszer 1 órákat ülök a wc-n, addig ameddig fáj a hasam.. nem igazán jó :S


2010. aug. 27. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz!
2010. aug. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos valami olyan kaja (tejtermék pl)amit rendszeresen fogyasztasz,és esetleg nem bírod,érzékeny vagy rá. Én így vettem észre,hogy laktóz érzékeny vagyok. Ha megettem egy joghurtot,vagy ittam tejet kegyetlenül csikart a hasam és hasmenésem volt. Mindenképp fordulj vele dokihoz!
2010. aug. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél kekszet, akkor nem kellene mert elvileg "megköti"
2010. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet IBS-ed, de lehet, hogy valamilyen ételre vagy allergiás és ez okozza a rendszeres hasmenést. Vezess naplót: egy sima iskolai füzetbe kezdd el írni, hogy mikor mit ettél (ne hagyj ki egyetlen szem kekszet vagy almát sem) és hogy mikor, milyen székleted és egyéb tüneted (pl. gyomorfájás, stb.) volt. Pl:

08.20.

8,15: 1 csésze citromos tea 2 cukorral, 1 zsemle margarinnal, párizsival, 1 paradicsom

10,20: 1 alma

12,35: zölbableves, rántott hal rizibizivel, majonézzel,

2 pohár Sió rostos baracklé

14,10: hasmenés

14,25: hasmenés

14,30: hasmenés

17,00: három szem győri édes mézes keksz

stb, stb.

Ezt vezesd két-három hétig és menj a háziorvoshoz vele. Lehet, hogy a menüd és a hasmenésd között azonnal nyilvánvaló összefüggést fog találni, de mindenképpen számíts egy kivizsgálásra. Jobbulást!

2010. aug. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Egyébként nagyon aranyos ez a poci megnevezés. :)
2010. aug. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!