Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelygomba? (Tünetek lejjebb)

Ez hüvelygomba? (Tünetek lejjebb)

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja enyhe viszketést érzek, de nem állandó.(Menstruáció előtt erősebb.) A folyásom sem állagra, sem szagra nem változott. Bár mikor először jelentkezett a viszketés akkor egy napig darabos folyásom volt, de megjött a menzeszem és azóta ez a tünet nem jelentkezett. Vettem tejsavat tartalmazó intim mosakodót, de szeretnék többet tenni. Canesten kombira gondoltam. Az ugye nem árt semmit ha esetleg még sincs gombám? Vagy egyéb ötlet? Sajnos orvoshoz nincs lehetőségem elmenni... Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2010. aug. 26. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ártani nem fog a canesten combi,de szerintem várj még vele! A viszketésnek sok oka lehet,nem kell rögtön gombára gondolni! Pl. viszkethetsz attól is,ha megizzadsz,ha műszálas bugyit hordasz,ott hamarabb fellépnek bőr irritációk.(hordj inkább pamut bugyit) Az intim mosakodó jó ötlet,védelmet képez. Esetleg használj napközben intim törlőkendót wc-zés után,ezzel felfrissíted az intim tájakat. Amúgy meg ha gombás lennél,akkor mensi közben is ugyanúgy viszketnél,szóval nyugi! ;)
2010. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne hogy kipróbáld a combit! az nem jó, hidd el tapasztaltam. Attól jobb a Gynoxin hüvelykrém, engem az vágott helyre, és vény nélküli, sok dokit megjártam és ő javasolta ezt, azóta semmi bajom.
2010. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!