Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás apró váladék. Mitől?

Barnás apró váladék. Mitől?

Figyelt kérdés
Ma voltam futni és futás után a bugyimban egy apró barnás foltot vettem észre. Tényleg kicsi volt, szóval nem pánikoltam. Ezután lefürödtem, majd fürdés közben egy kis nyúlós barnás váladékra lettem figyelmes, de ez is akkor volt, mint egy porszem, szal szerencse, hogy "észrevettem". A menstruációmnak 5 nap múlva kellene megjönnie. Nem élek nemi életet, még szűz vagyok. Soha nem volt még nálam példa ilyen barnásabb váladékra. Valami komolyabb bajom van? :S
2010. aug. 26. 18:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy nagy melegben futottam ma, fél óránál nem is bírtam többet, mert azt hittem ott esek össze. Esetleg elképzelhető, hogy ez valami peteérés szerűség volt és a nagy melegben megváltozott a színe? Vagy csak magamat akarom ezzel nyugtatni? Kicsit aggódom, hogy valami gáz van, aki tudja, hogy miért is lehetett ez, az kérem írjon valami tanácsot. Köszönöm!
2010. aug. 26. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ezzel orvoshoz kéne fordulnod!
2010. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk holnapra elmúlik akkor is? Mondjuk már most sincs semmilyen barnás foltom, csak futás után láttam a bugyimban egy keveset és annyi.
2010. aug. 26. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csíp vagy viszket a puncid?
2010. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem.
2010. aug. 26. 21:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tudja? Az a baj, hogy holnaptól utazok is el, szóval nem lesz időm orvoshoz menni. Nem viszketek, nem csíp, nem szúr...szaga sem volt. Nincsenek egyéb tüneteim. Jaj az ilyen dolgok miatt annyira betudok pánikolni. :S Remélem holnap már nem lesz ilyen.
2010. aug. 26. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!