Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, megjött?

Mit tegyek, megjött?

Figyelt kérdés
Szval, az a helyzet, hogy ugye most van ezen a héten a SZIN, és már megvettem a bérletem meg minden, de bzdmeg, pont tegnap jött meg, voltam olyan ideges... na és az a szitu, hogy nagyon intenziven jön, meg minden, a legvastagabb tampont használom, abból is napi 8-at kb, szval elég durva. Na ez még igy oké, de SZIN-en csak ilyen gusztustalan toitoi wc-k vannak, amikbe én nem nagyon szeretnék bemenni, viszont egy éjszakára egy tampon tuti nem elég:S szval azon agyalok, mit csináljak, rakjak be többet, az nem ártalmas?:D ti mit tennétek a helyembe? HELP! :D KÖSZII
2010. aug. 26. 14:50
1 2
 1/13 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz elmenni a buliba, hát nem tudsz. Túl fogod élni.
2010. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hülye vagy,többet hogy? és hogy szeded ki a belsőt?

kénytelen leszel elmenni a wc-re vagy kihagyni a szint,amúgy meg menj el dokihoz és írass gyógyszert,az valamelyest szabályozza a mennyiséget is,hány éves vagy 15?

2010. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Ne rakj be többet! Veszélyes lehet. Inkább ne menj el.
2010. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem, 17 vagyok, de mindig ennyi szokott jönni, 13 éves korom óta mikor elöször megjött. amugy ha már kiadtam 18ezret, nem fogom kihagyni :S
2010. aug. 26. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Cseréld bokorban, ha nem akarod kihagyni a bulit, még az is higiénikusabb, mint a toitoi.

Egyébkétn a Boci Tejivó mindig nyitva van, éjjel is, van vécé is, szóval ha épp nem alszol, de éjjel van, oda is mehetsz :)

2010. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ne finnyáskodj,ha bulizni akarsz

azt a 2 percet a toi-toi WCben is kibírod:S

2010. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
uccsó, köszi szépen:D szegedi vagy, vagy jössz SZINre te is?:)
2010. aug. 26. 14:58
 8/13 A kérdező kommentje:
uccso elöttinek ment :D
2010. aug. 26. 14:59
 9/13 anonim ***** válasza:
és akkor egyáltalán nem fogsz WCre menni amíg ott vagy?
2010. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tegyél be tampont, meg betétet is. vagycserélj.
2010. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!