Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó endokrinológus Budapesten?

Jó endokrinológus Budapesten?

Figyelt kérdés

Tudna valaki ajánlani? Nagy szükségem lenne rá!


Köszönöm!😕🙏



2021. jún. 25. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

És ezen belül pontosan melyik betegséghez...????


Nagy a specializálódás, van aki PCOS-ra, van aki pajzsmirigy-betegségekre, mások egyéb hormonokra....

2021. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr Oláh Dóra, Uránia Medical.


Most voltam nála először igaz, de végre meghallgatott valaki. Nagyon kedves volt, végig elmagyarázott mindent. Nekem már van diagnosztizált autóimmun betegségem, de továbbra is rosszul vagyok, pedig elvileg a gyógyszerem be van állítva. Voltam egy díjnyertes, 300 5*-os visszajelzésű endokrinológusnál, aki elhajtott, hogy nincs semmi bajom, bocsi. 35 ezer forint lesz.


A doktornő végig hallgatott, majdnem 1 órát töltött velem, végig nézte az eredményeimet, elmondta, hogy mire gyanakszik az eredményeim alapján és elrendelt még több tesztet, amik alapján ki tudja szűrni, hogy mi bajom lehet. Normálisan kezelt, hitt nekem és végig vezetett kérdésekkel, hogy megkapjon minden infót, ami kell.

100% tudom ajánlani!

2021. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pajzsmirigy, látszik a kulcsszavakból.


Tüű László, Bérczy Judit, Varga Tímea. Róluk hallottam, hogy jók. (Személyes tapasztalatom nincs egyelőre)

2021. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A Bérczy Juditról én is sok jót hallottam. Annyi, hogy hozzá több a várakozási idő, de gondolom ez a jó munkájának a jele.
2021. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dr. Major Judit
2021. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na nekem meg vele nem jó a tapasztalatom :( (Ha egyről beszélünk, mert két ilyen nevű endokrinologus is van. Én az endocare-ban rendelő doktornorol beszélek) Pedig ismert, sokak által profinak mondott és mégsem: Kapkodott, magán jellegű dolgaival volt elfoglalva mikor nála voltam. Rám kb. 5 percet szánt rám. Egymásnak ellentmondó tanácsokat adott egy-egy rendelesen. Illetve én hivtam fel rá a figyelmét, hogy biztos olyan jó-e a leletem? Ranezett még egyszer: tényleg ilyen alacsony lett a ft4-e? (Bőven referencia alatt volt) Akkor kell a hormonpotlas. Szóval nem tudom mással milyen. Nekem ezek miatt nem volt meggyőző.
2021. jún. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2021. jún. 26. 21:20
 8/8 anonim válasza:

Egyetértek a 6. válaszovóval. Sajnos számomra sem volt meggyőző Major doktornő. Nem azt mondom, h a legrosszabb akinél voltam, de ugyanazt tapasztaltam amit a 6. válaszoló, azaz hogy az egyéb dolgaival volt elfoglalva, és egymásnak ellentmondó tanácsokat adott, mikor visszamentem engem tolt le, h ő ilyet biztos nem mondott (holott szépen jegyzetelgettem, és vissza is kérdeztem, h biztos-e; magamtól sose írtam volna le olyat). Még annyit tennék hozzá h a kérdéseimre is kitérő válaszokat kaptam. Annyit viszont pozitívumként tudok megemlíteni, hogy a vizsgálatokat következetesen kéri ki. A leletek eredményének értékelésénél azonban én is éreztem némi szétszórtságot.


Szóval nem azt mondom, h a legrosszabb akinél jártam, nem szándékom lehúzni, mert a kikért vizsgálatok hazsnosnak bizonyultak. Viszont én is tapasztaltam azt, amit a 6. válaszoló írt.

2023. okt. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!