Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Aranyérvérzés! Mit...

S. O. S! Aranyérvérzés! Mit jelenthet? Milyen orvoshoz lehet ezzel fordulni? 22/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sebész vagy proktologus.
2010. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sebész biztos h nem! Mi köze a sebésznek az aranyérhez?? Sebész a műtétekkel foglalkozik ...
2010. aug. 25. 11:42
 3/11 anonim ***** válasza:

SEBÉSZhez kell pedig!

én is ott voltam!!sebészeten!

2010. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Háziorvosodhoz elmész,és ő biztosan meg fogja mondani,hogy hova menj,esetleg beutalót is kapsz.
2010. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:S Mit csinálnak ott vele?
2010. aug. 25. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:

sebészhez mész akkor is ha mondjuk fáj a bokád(pl én azzal is voltam)

elözö

2010. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a sebésznél?megvizsgálnak.de ha beirod google ba le van irva minden.de nem ciki,ha erre gondolsz.
2010. aug. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálatokat csinálnak?? Akár bent is tarthatnak pár napra v hazaengednek?
2010. aug. 25. 11:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Első körben a proktológust javaslom, aki megmondja, hogy indokolt-e a sebészeti beavatkozás, és elirányít a megfelelő helyre. A háziorvostól kapsz beutalót.

Sebészhez mehetsz beutaló nélkül is az SZTK-ba, de lehet, hogy hiába, mert nem biztos, hogy mindegyik műt ilyeneket, és ő csak akkor segít, ha műtendő az aranyér, mivel ez nem olyan, hogy begipszelje, aztán szevasz.


Addig is minden székelés után a kád szélére ülve mosd meg szappannal a fenekedet, az nagyon sokat számít!

2010. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem fognak bent tartani. Ha műtét kell, akkor az tervezett műtét, várólistával, nem olyan, hogy meg se mozdulj, máris mész a kés alá. De egyáltalán nem biztos, hogy kell!
2010. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!