Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit javasoltok hüvelygomba ellen?

Mit javasoltok hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
A minap jártam a nőgyógyászomnál és kiderült hogy a hüvelyem hátsó részében gombás fertőzésem van... igazából így eddig nem tűnt fel annyira, de most már úgy érzem néha, hogy viszket. Bár nincs szaga szerencsére. Felírt az orvos krémet és tablettát... arra lennék kíváncsi van e valami házi praktika hüvelygomba ellen? És ettől még óvszerrel lehet szeretkezni, igaz? :O :S
2008. dec. 7. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha elhasználod a tablettát, és kenegeted, amíg helyre nem jön. Jó esetbe 4-5 nap alatt elmúlik. Jobb az , mint a házi praktika!
2008. dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gombát szinte lehetetlen házi praktikákkal kiirtani. Tényleg használd, amit orvos fölírt. Amúgy kibírod azt a pár napot szex nélkül... sőt, elvileg ilyenkor párodnak is fölírnak valamit, mert tuti, hogy ő is hordozza és majd jól oda-vissza fertőzitek egymást.
2008. dec. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
kamillás ülőfürdő
2008. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Használd, amit felírt az orvos, és addig, amíg mondta vagy tájékoztaton van, még ha ugy is érzed, a tunetek elmultak!!!! A kulsoleges krémet még használhatod esetleg pár nappal tovább is. Házipraktika van sokféle, és bár nekem évek ota visszatéro problémám, nem probálkoznék veluk: ecetes vizes furdo, joghurt...A célzott gombaolo kupot használd inkább. A kup használata után nem lehet szeretkezni, ez logikus, és én az egész kura alatt nem szoktam, hogy ne legyen feleslegesen irritálva a gyulladt huvelyfal. Es esetleg az ovszerre is érzékenyebb lehet. A megelozésben érdemes élokulturás joghurtokat, kefírt fogyasztani, kevés csoki, nélkulozni a parfumozott betéteket, ilyesmi.
2008. dec. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!