Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, akik füveznek! Veletek...

Lányok, akik füveznek! Veletek volt már ilyesmi? Infó lent

Figyelt kérdés
A múltkor kétszer egymás utáni hétvégén hasist szívtam, előtte azt még nem próbáltam. Minden beszívásnál nagyon begörcsölt a hasam, és azt hittem meg fog jönni (füvezésnél is sokszor tapasztalok ilyet), és végül meg is jött. Azóta szinte folyamatosan menstruálok, két hétig volt meg, aztán majdnem abbahagyta, de utána megint elkezdte. Lassan egy hónapja menstruálok, és az sem segített hogy újra elkezdtem szedni a fogamzásgátlót (annak elvileg el kellett volna állítania a vérzést). Mit tegyek? Nektek volt már ilyen problémátok?
2010. aug. 25. 01:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

xDDDDD

Van egy ötletem..:)

Menjél ki, és szívjál még abból a méregből.xD

Aki hülye szenvedjen.:)

2010. aug. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
amiről nem vagy teljesen jól informált és nem is ismersz rendesen, ne hívd méregnek
2010. aug. 25. 01:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz ezekkel csajszi...és sürgősen menj nőgyógyászhoz!
2010. aug. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

egyszer az egyik osztálytársamnak nem szűnt meg a menstruációja, azt vmi hormonkezelést kapott + kórházba is volt emiatt vmeddig.

ha nem hülyülsz, akkor sztem mindenképp menj orvoshoz

2010. aug. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak azért is veszélyes, mert a menstruáció azért nem elhanyagolható vérveszteséggel is jár. Mindenképp orvoshoz kell menned, mert ebből komolyabb baj is lehet!

Ja és... fű és hasis helyett ajánlom, hogy nézz szét itt: [link]

Biztosan találsz kedvedre valót, és ezek teljesen legális cuccok.

2010. aug. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hülye vagy, az almát te kérted

Hát most itt van az ideje

Szenvedj http://www.youtube.com/watch?v=cIxUtpx10yY

2010. aug. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mekkora baromság szívni istenem menny nőgyógyászhoz, aztán pedig pszihológushoz...-.-"
2010. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaaaaajjjjjj ugyanmár. Ne mondjátok már hogy ti még nem próbáltátok. -.-"


Én kétszer füveztem eddig. Semmi bajom nem lett tőle. Na persze, elég is volt, többet sem szívok.


De kedves kérdező, menj nőgyógyászhoz, mielőtt még komolyabb bajod lesz! Nem hinném, hogy a fű miatt, de a vérveszteség is már okozhat magában gondokat. Sűrgősen!

2010. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Jaaaaajjjjjj ugyanmár. Ne mondjátok már hogy ti még nem próbáltátok. -.-""


én nem próbáltam, de csak amiat, mert nem dohányzom.

nem ítélem el aki módjával füvezik, az alkohol sokkal ártalmasabb, azt meg szoktam inni.

2010. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!