Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem lehet Libresse...

Miért nem lehet Libresse tampont kapni?

Figyelt kérdés
Itthon miért nem lehet kapni ilyen tampont? Pedig tök helyes a csomagolása :) na de nemcsak azért, mert tényleg van az o.b. ami végül is jó, meg van a Naturella az meg illatosított (allergiás vagyok rá), és. kb. ennyi. a Libresse-nek miért nincs?
2010. aug. 24. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én ugy tudtam h van a Libressenek is...de nem bizti, csak mint ha hallottam volna!!!!
2010. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

régen volt, sőt, úgy emlékszem, ők reklámozták először nyilvánosan a tampont mint terméket.

talán nem érte meg nekik, és kivonták ezt a szolgáltatást.

régen a betéteik is egészen mások voltak (sokkal jobb volt).

2010. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak ez a kétféle tampon kapható. Az más kérdés, hogy te márkafüggő vagy.
2010. aug. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok márkafüggő. Egyszer volt hogy vettem egy saját márkás tampont, és elkaptam valami fertőzést de nagyon nehezen szabadultam meg tőle és a gyógyszerek is nagyon drágák voltak és amit akkor leszedtem hát az pff....akkor fogadtam, meg hogy tamponban csakis minőségit veszek, mert még egy ilyet nem akarok átélni. ezért is mnodtam, hogy van az o.b. ami eddig tökéletes volt (csak az ára húzós), van a naturella de azt leírtam és ennyi. igen a libresse-nek van tamponja csak nálunk nem lehet kapni, de miért????én azt is megvenném, mert bízom benne, hogy nem kapok el semmit.
2010. aug. 24. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:

ez marhaság.

nem a márkától függ, hanem hogy megmosod.e a kezed mielőtt felrakod. én eddig még a teszkóstól sem kaptam el semmit.


nem attól minőségi valami hogy reklámozzák és hogy 2x annyiba kerül mint a többi.

én pl. a dm-eset szeretem a legjobban, de ugyanolyan jól elvagyok a naturellával vagy a teszkóssal.

mondjuk betétek közül pont a libresse a kedvencem, de ha épp nincs, akkor beérem mással is.

2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van tampax is, illetve hamarosan lesz..


A vaterán keresd.


Aplikátoros, és ez azt jelenti, hogy nem kell magadba nyúlnod amikor felhelyezed, mivel egy kihúzható műanyag vagy papírcső segítségével tudod betölteni a hüvelyedbe!


Jól jön ez amikor nincs mód higiénikus kézmosásra pl közvécékben vagy szórakozóhelyen.

2010. aug. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De akit érdekel még, az írhat privátot is..
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindig megmosom a kezem, ez akkor sem volt másképp, és nem tesco-s volt...a DM-es márkájút viszont használom, azzal eddig nem volt gondom.
2010. aug. 24. 22:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiába is mosod meg az sosem lesz steril teljesen, az aplikátoros tampon viszont az.

Nem kell magadhoz érned, sem a tamponhoz amikor felrakod, csak a cső végét kell fognod, az elejét meg a hüvelybemenetedhez illeszteni aztán a cső végét tolni befelé, az elejéből meg kijön a tampon ami a hüvelyedbe kerül.

2010. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!