Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyás problémák: rengeteg...

Folyás problémák: rengeteg van és zavaró mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Már elég régóta rengeteg folyásom van. Csak úgy dől belőlem olyan mintha minden nap menstruálnék...Nagyon zavaró, de orvosnál eddig még nem voltam vele. Általában hófehér vagy kicsit átlátszó színű és takony állagú, nem darabos de van egy jellegzetes szaga. Néha szokott kicsit sárgás lenni de nem gyakori, és nem viszketek sehol.

Gomba ellen próbáltam kúpot de nem múlt el arra gondoltam talán valami más lehet. Többen írták más oldalon hogy lehet az alkatom végett van sok meg hogy izgulós vagyok de nem hiszem hogy ez az oka...


2010. aug. 24. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nevezik kóros folyásnak nem? Szerintem menj el orvoshoz. Hány éves vagy?
2010. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Legelső volnék:


[link]

2010. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2010. aug. 24. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Megint én volnék:)

Én is 17 vagyok, de ha ilyen problémám lenne szólnék anyunak, szerintem ő meg elvinne orvoshoz. Inkább menj el minthogy valami komolyabb gond legyen belőle. Magad érdekében :)

2010. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a cikket első!
2010. aug. 24. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha segítetni tudtam valamit, akkor szívesen!
2010. aug. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!