Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek fehér folyás...

Mit tegyek fehér folyás ellen? (info lent)

Figyelt kérdés
már 2 éve van fehér folyásom, anyukám azt mondta, h ha megjön , akk elmúlik, de nem mult el, gondoltam arra is h talán hüvelygombám van, használtam canesten combi-t is, csak canesten krémet is, de még mindig van.., használok tisztasági betétet, de ha pl egy buliban vok, és egy srác "úgy" közeledik, akk ő is érzi h van ott vmi.. és ez rettentő ciki , mit csináljak?:S (nőgyógyászhoz nem akarok menni, max a háziorvoshoz, van vmi vénynélkül kapható dolog erre?)[14/L]
2010. aug. 24. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"egy buliban vok, és egy srác "úgy" közeledik, akk ő is érzi h van ott vmi."


Talán belenyúl a bugyidba?

Pedig a nőgyógyásznak pont ez a dolga. El kéne menni hozzá. Nem esz meg.

2010. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is a fehér folyás normális,ha nincs szaga.Minden nőnek van,ezt el kell fogadni.Nem tudom miért használtál Canestent,az csak többet árt mint használ.Ha gombád van,az viszketne mint az állat.Előbb olvass utána dolgoknak,ha ennyire nem vagy képben.

Másodszor az jó,ha tisztasági betétet használsz,azzal sincs bajom,hogy bulizol,de nem értem,mit értesz az alatt,hogy "úgy közeledik"!?A tisztasági betét egyáltalán nem érezhető kivülről,masimum esetleg ha valaki a bugyidba kotorászik,de ha erre gondoltál,akkor gratulálok magadhoz!És még csak 14 éves kislány vagy....

2010. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a tisztasági betét nem ciki. Sőt. Az azt jelenti, hogy odafigyelsz magadra, higiénikusan kezeled az alfeled:)

az már inkább ciki, hogy a buliban egy srác "úúúgy" közeledik, hogy megtapogat odalent. szerintem inkább azt tartsd gáznak, hogy hagyod, hogy bulikban a bugyidba nyúlkáljanak 14 évesen. (később is gáz)

Ha zavar a folyás, és szerinted nem normális a mennyisége, akkor keress fel egy nőgyógyászt nyugodtan. levesz egy kevés váladékot, kitenyésztik és kiderül, hogy van-e benne baci, kell -e rá valami kence. Az is lehet, hogy ez tök természetes. A legtöbb nőnek van fehér folyása, egy minimális mennyiség még egészséges. Akkor van gáz, ha túl sok jön, vagy fura színű, vagy büdi.

22L

2010. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvoshoz mész, ő is elküldhet nőgyógyászhoz! De abban igazuk van a többieknek, hogy nem kéne hagynod, hogy csak úgy tapogassák a puncidat a bulikban.
2010. aug. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!