Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Kérdésed túl...

Ez mitől lehet? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. ) :S

Figyelt kérdés

1 éve jött meg először a mensim, kb. féléve beállt rendesen. Mindig 6 napos volt, De most késett kb. 2 hetet, az első 3 nap rendesen megvolt, de a 4.-en már szinte nem is véreztem. Terhes biztosan nem vagyok, mert nem sszexeltem, sőt, még nem is pettingeltem soha. Fertőzésemm sem lehet, mert nem használtam nyilvános wc-ét, itthon meg nagy a tisztaság.

Ugye ez lehetett a stressztől is (elég sokat stresszeltem az elmúlt 2 hónapban)? És ugye attól is, hogy fiatalka vagyok (15 éves)? Légyszi nyugtassatok meg!


2010. aug. 23. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nincs semmi bajod! :-) Ez teljesen normális,mert a szervezeted még fejlődésben van,a hormonok miatt tolódhat a mesni ideje.
2010. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt hogy 2 napig meg volt tök sok volt tegnap meg már csak 1-2 csepp. És most tökre félek . :S
2010. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első, köszönnöm szépen, most picit megnyugodtam! :))

Második: remélem, nem lesz semmi baj, minden a legnagyobb rendben lesz nálad!

2010. aug. 23. 22:00
 4/5 Liz* ***** válasza:
Ne aggódj! Biztos nincs semmi bajod! Szinte teljesen biztos h stressztől van! (ilyen sokszor előfordul h stressztől v a test túlzott megpróbáltatásaitól késik!) Én már 5éve menstruálok és még így is van, hogy késik, vagy csak másképp van meg! És mégsincs semmi bajom! :D Szal nyugii (:
2010. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egyszer ilyen, nem gáz, ha a következő is ilyen lesz, érdemes dokihoz fordulni, a VÁLTOZÁS miatt. Az, ha megváltozik a mensi, az mindig intő jel. (Az egyszeri alkalom nem változás, csak a többszöri.)


Még egy: attól, hogy tisztaság van, még lehet fertőzésed. Ezt csak úgy mondom, nem hiszem, hogy most van ilyened, de lehet.

2010. aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!